-
Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml
No reviewsStill Wine · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, France · 0.0% ABV · 750 ml
€12,50 Unit price €16,67/LPickup currently not available
-
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml
No reviewsWhite Wine · Chardonnay · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml
€17,80 Unit price €23,73/LPickup currently not available
-
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml
No reviewsWhite Wine · Colombard · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml
€15,80 Unit price €21,07/LPickup currently not available
-
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml
No reviewsSparkling Wine · Blanc de Noir (Merlot) · Bordeaux, France · <0.5% ABV · 750 ml
€17,80 Unit price €23,73/LPickup currently not available
-
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml
No reviewsRed Wine · Merlot & Tannat · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml
€15,80 Unit price €21,07/LPickup currently not available
-
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml
No reviewsRed Wine · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), France · <0.5% ABV · 750 ml
€17,80 Unit price €23,73/LPickup currently not available
-
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml
No reviewsRosé Wine · Gros Manseng & Merlot · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml
€15,80 Unit price €21,07/LPickup currently not available
-
NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml
No reviewsBotanical aperitivo · Citrus & Bitter · Italy · 0.0% ABV · 700 ml
€24,90 Unit price €35,57/LPickup currently not available
-
NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml
No reviewsCitrus-forward · Ginger & Yuzu · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml
€34,90 Unit price €69,80/LPickup currently not available
-
NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml
No reviewsLondon Dry style · Herbal & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml
€34,90 Unit price €69,80/LPickup currently not available
-
NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml
No reviewsDark spirit alternative · Vanilla & Spice · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml
€35,90 Unit price €71,80/LPickup currently not available
-
NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml
1 reviewDuo Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 2 × 200 ml
€26,60 Unit price €66,50/LPickup currently not available
-
NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml
No reviewsDiscovery Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 3 × 200 ml
€39,80 Unit price €66,33/LPickup currently not available
-
Sold outNONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 200 ml
No reviewsWarm ginger, bright citrus — a refined 0.0% spirit in a perfectly compact serve.
€14,50 Unit price €72,50/L -
NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml
No reviewsWarm ginger spice, bright citrus and herbal depth — a modern 0.0% spirit for mindful drinking.
€32,90 Unit price €47,00/LPickup currently not available
-
NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml
No reviewsPremium botanicals, zero alcohol — the refreshing taste of gin, reimagined.
€32,90 Unit price €47,00/LPickup currently not available
-
NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml
No reviewsRefined botanical spirit — 9 herbs, 0.0% alcohol, pure flavour.
€14,50 Unit price €72,50/LPickup currently not available
-
NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml
No reviewsBright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.
€32,90 Unit price €47,00/LPickup currently not available
-
Sold outNONA Spritz Non-Alcoholic Aperitif 200 ml
No reviewsBright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.
€14,50 Unit price €72,50/L -
Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Celebration Trio – 3 × 750 ml
No reviewsSparkling Trio · Elegant · Celebration · Italy · 0.0% ABV · 3 × 750 ml
€55,00 Unit price €24,44/LPickup currently not available
-
Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml
No reviewsMini Trio · Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 3 × 200 ml
€24,00 Unit price €40,00/LPickup currently not available
-
Sold outPrima Pavé Alcohol-Free Wine Duo – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml
No reviewsWine Duo · Still & Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 2 × 750 ml
€39,00 Unit price €26,00/L -
Sold outPRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic White Wine 750 ml
No reviewsSilky texture and vivid acidity — a refined still white, 0.0% ABV.
€21,90 Unit price €29,20/L -
PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml
No reviewsA refined single-serve bottle of golden bubbles — pure Italian craftsmanship in a mindful pour.
€9,90 Unit price €49,50/LPickup currently not available