PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic being poured into a glass, served with cheese, grapes, and walnuts on a light table setting.

PRIMA PAVÉ

Skip to results list
Active filters:
9 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Elegant bubbles of Northern Italy — non-alcoholic, refined, and celebration-ready.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Refined Italian bubbles with depth and elegance — a premium celebration sip without alcohol.

    €26,60 Unit price €35,47/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Naturally sweet Italian bubbles — bright berries, silky mousse, 0.0% alcohol.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Vivid bubbles and elegant pink hues — a celebration ready rosé, without the alcohol.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A mini bottle with major sparkle — crisp, elegant, and travel-ready.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    Delicately sweet, joyfully pink — Italian sparkle in a single pour.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A refined single-serve bottle of golden bubbles — pure Italian craftsmanship in a mindful pour.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    €24,00 Unit price €40,00/L
    View store information

    Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    Silky texture and vivid acidity — a refined still white, 0.0% ABV.

    €21,90 Unit price €29,20/L

Discover Prima Pavé at Sober Table — premium Italian alcohol-free wines crafted for dinners, toasts, gifting and refined aperitif moments. Made from sustainably farmed grapes, Prima Pavé offers 0.0% ABV wines with no added sugar, a polished taste profile and a lighter alcohol-free style.

The collection includes elegant still wines and award-winning alcohol-free sparkling wines. Vegan and Halal certified, Prima Pavé is a refined choice for dinner tables, celebrations and moments when you want wine culture without alcohol.

💡 Did You Know? Italy makes more sparkling wine than any other country in the world.
Its winemakers have mastered the art of fresh, expressive bubbles — from crisp whites to vibrant rosés — crafted for life’s joyful moments.