Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

All Alcohol-Free Drinks

Skip to results list
Active filters:
75 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Bitter Orange & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Mint & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Tropical & Fruity · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Ginger & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Berry & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Botanical & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

    Premium botanicals, zero alcohol — the refreshing taste of gin, reimagined.

    €32,90 Unit price €47,00/L
    View store information

    NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

  • NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    €32,90 Unit price €47,00/L
    View store information

    NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Grapefruit & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Botanical & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Berry & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Ginger & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Tropical & Fruity · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Mint & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Bitter Orange & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Unit price €10,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • Long Weekend Escape Bundle 0.0%

    Mixed Bundle · Curated for Getaways · 0.0% ABV · Approx. 25+ Easy Serves

    Sale price  €86,00 Regular price €95,90
  • Prima Pavé Alcohol-Free Wine Duo – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml

    Wine Duo · Still & Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 2 × 750 ml

    €39,00 Unit price €26,00/L
  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Warm ginger, bright citrus — a refined 0.0% spirit in a perfectly compact serve.

    €14,50 Unit price €72,50/L
  • NONA Spritz Non-Alcoholic Aperitif 200 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    €14,50 Unit price €72,50/L
  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    Silky texture and vivid acidity — a refined still white, 0.0% ABV.

    €21,90 Unit price €29,20/L
  • Colibrì Alcohol-Free Wine Discovery Set – 4 × 750 ml

    Four Italian wine styles at 0.0% ABV — still white, red and two sparkling wines. 4 × 750 ml.

    €49,60 Unit price €16,53/L
    View store information

    Colibrì Alcohol-Free Wine Discovery Set – 4 × 750 ml

  • Alcohol-Free Sparkling Wine & Spritz Set – 7 Bottles

    One French sparkling wine and six ready-to-drink spritzes in three flavours. 7 bottles, 2.25 L.

    €47,20 Unit price €20,98/L
    View store information

    Alcohol-Free Sparkling Wine & Spritz Set – 7 Bottles

  • French & Italian Alcohol-Free Red Wine Set – 4 × 750 ml

    Italian red berries and velvet texture meet French black fruit and gentle spice. Two bottles of each · 4 × 750 ml · 0.0% ABV.

    €48,80 Unit price €16,27/L
    View store information

    French & Italian Alcohol-Free Red Wine Set – 4 × 750 ml

  • French & Italian Alcohol-Free White Wine Set – 4 × 750 ml

    Floral Italian Traminer meets fresh French Sauvignon Blanc–Colombard. Two bottles of each · 4 × 750 ml · 0.0% ABV.

    €48,80 Unit price €16,27/L
    View store information

    French & Italian Alcohol-Free White Wine Set – 4 × 750 ml

Explore the full Sober Table collection of alcohol-free drinks selected for dinners, gifts, hosting and everyday moments. Discover 0.0% wines, sparkling wines, mocktails, aperitifs and alcohol-free spirits chosen for taste, balance and real occasions.

From still alcohol-free wine to ready-to-serve mocktails and botanical spirits, every bottle is curated to make alcohol-free drinking feel considered, enjoyable and easy to serve.