Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

All Alcohol-Free Drinks

Skip to results list
Active filters:
75 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Fruity & Spicy · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    €13,70 Unit price €18,27/L
    View store information

    Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

  • Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Fruity & Spicy · France · 0.0% ABV · 250 ml

    €4,90 Unit price €19,60/L
    View store information

    Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Floral & Citrusy · France · 0.0% ABV · 250 ml

    €4,90 Unit price €19,60/L
    View store information

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Floral & Citrusy · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    €13,70 Unit price €18,27/L
    View store information

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

  • Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Celebration Trio – 3 × 750 ml

    Sparkling Trio · Elegant · Celebration · Italy · 0.0% ABV · 3 × 750 ml

    €55,00 Unit price €24,44/L
    View store information

    Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Celebration Trio – 3 × 750 ml

  • Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    €24,00 Unit price €40,00/L
    View store information

    Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml

  • SIR. JAMES 101 Mocktail Tasting Set 0.0% – 7 × 250 ml

    Tasting Set · Ready-to-Drink Mocktails · Citrus · Fruity · Botanical · 0.0% ABV · 7 × 250 ml

    €21,00 Unit price €12,00/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Mocktail Tasting Set 0.0% – 7 × 250 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 2 × 200 ml

    €26,60 Unit price €66,50/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

    Discovery Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    €39,80 Unit price €66,33/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

    Warm ginger spice, bright citrus and herbal depth — a modern 0.0% spirit for mindful drinking.

    €32,90 Unit price €47,00/L
    View store information

    NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

  • NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Refined botanical spirit — 9 herbs, 0.0% alcohol, pure flavour.

    €14,50 Unit price €72,50/L
    View store information

    NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A fresh and elegant Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    €7,90 Unit price €10,53/L
    View store information

    LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A crisp and lively Spanish sparkling wine — 0.0% ABV, elegant bubbles, no compromise.

    €8,90 Unit price €11,87/L
    View store information

    LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

    A light and refreshing Spanish rosé — 0.0% ABV, delicate fruit character, no compromise.

    €7,90 Unit price €10,53/L
    View store information

    LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

    A smooth, medium to full-bodied Spanish Merlot — 0.0% ABV, rich character, no compromise.

    €7,90 Unit price €10,53/L
    View store information

    LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

    A fresh and elegant organic Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    €8,50 Unit price €11,56/L
    View store information

    LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

    A smooth, medium-bodied organic Spanish Merlot — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    €8,50 Unit price €11,56/L
    View store information

    LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    Delicately sweet, joyfully pink — Italian sparkle in a single pour.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A mini bottle with major sparkle — crisp, elegant, and travel-ready.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A refined single-serve bottle of golden bubbles — pure Italian craftsmanship in a mindful pour.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Refined Italian bubbles with depth and elegance — a premium celebration sip without alcohol.

    €26,60 Unit price €35,47/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Naturally sweet Italian bubbles — bright berries, silky mousse, 0.0% alcohol.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Vivid bubbles and elegant pink hues — a celebration ready rosé, without the alcohol.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Elegant bubbles of Northern Italy — non-alcoholic, refined, and celebration-ready.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

Explore the full Sober Table collection of alcohol-free drinks selected for dinners, gifts, hosting and everyday moments. Discover 0.0% wines, sparkling wines, mocktails, aperitifs and alcohol-free spirits chosen for taste, balance and real occasions.

From still alcohol-free wine to ready-to-serve mocktails and botanical spirits, every bottle is curated to make alcohol-free drinking feel considered, enjoyable and easy to serve.