Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

All Alcohol-Free Drinks

Skip to results list
Active filters:
73 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc Craft Beer 0.3% – 330 ml

    Craft IPA · Sauvignon Blanc · Loire Valley, France · 0.3% ABV · 330 ml

    €4,70 Unit price €14,24/L
    View store information

    Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc Craft Beer 0.3% – 330 ml

  • Divin Bière des Vendanges Golden Ale Chenin Blanc Craft Beer 0.2% – 330 ml

    Craft Golden Ale · Chenin Blanc · Loire Valley, France · 0.2% ABV · 330 ml

    €4,70 Unit price €14,24/L
    View store information

    Divin Bière des Vendanges Golden Ale Chenin Blanc Craft Beer 0.2% – 330 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    Still Wine · Sauvignon Blanc & Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €12,50 Unit price €16,67/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €14,50 Unit price €19,33/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Still Wine · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €12,50 Unit price €16,67/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Still Wine · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €12,50 Unit price €16,67/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Red Wine · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), France · <0.5% ABV · 750 ml

    €17,80 Unit price €23,73/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Red Wine · Merlot & Tannat · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €15,80 Unit price €21,07/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Chardonnay · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €17,80 Unit price €23,73/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Rosé Wine · Gros Manseng & Merlot · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €15,80 Unit price €21,07/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Colombard · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €15,80 Unit price €21,07/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Blanc de Noir (Merlot) · Bordeaux, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €17,80 Unit price €23,73/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Grapefruit & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    €2,70 Unit price €10,80/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

  • Camping & Caravan Bundle 0.0%

    Mixed Bundle · Ready for the Road · 0.0% ABV · Stocked for Easy Outdoor Enjoyment

    Sale price  €68,20 Regular price €75,80 Unit price €12,40/L
    View store information

    Camping & Caravan Bundle 0.0%

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

    Citrus-forward · Ginger & Yuzu · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    €34,90 Unit price €69,80/L
    View store information

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

  • NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

    London Dry style · Herbal & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    €34,90 Unit price €69,80/L
    View store information

    NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

  • NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

    Dark spirit alternative · Vanilla & Spice · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    €35,90 Unit price €71,80/L
    View store information

    NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Botanical aperitivo · Citrus & Bitter · Italy · 0.0% ABV · 700 ml

    €24,90 Unit price €35,57/L
    View store information

    NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh Italian rosé sparkling wine crafted from Glera and Merlot — 0.0% ABV, vibrant fruit, no compromise.

    €12,90 Unit price €17,20/L
    View store information

    Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A crisp Italian sparkling wine crafted from Glera — 0.0% ABV, lively bubbles, no compromise.

    €12,90 Unit price €17,20/L
    View store information

    Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh and elegant Italian white crafted from Traminer — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    €11,90 Unit price €15,87/L
    View store information

    Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Colibrì Red Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A smooth Italian red crafted from Merlot Khorus — 0.0% ABV, velvety character, no compromise.

    €11,90 Unit price €15,87/L
    View store information

    Colibrì Red Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrus & Bitter · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    €13,70 Unit price €18,27/L
    View store information

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Citrus & Bitter · France · 0.0% ABV · 250 ml

    €4,90 Unit price €19,60/L
    View store information

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

Explore the full Sober Table collection of alcohol-free drinks selected for dinners, gifts, hosting and everyday moments. Discover 0.0% wines, sparkling wines, mocktails, aperitifs and alcohol-free spirits chosen for taste, balance and real occasions.

From still alcohol-free wine to ready-to-serve mocktails and botanical spirits, every bottle is curated to make alcohol-free drinking feel considered, enjoyable and easy to serve.