Products

Skip to results list
Active filters:
73 items
Sort Alphabetically, A-Z
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Alphabetically, A-Z
  • Alcohol-Free Sparkling Wine & Spritz Set – 7 Bottles

    One French sparkling wine and six ready-to-drink spritzes in three flavours. 7 bottles, 2.25 L.

    €47,20 Unit price €20,98/L
    View store information

    Alcohol-Free Sparkling Wine & Spritz Set – 7 Bottles

  • Camping & Caravan Bundle 0.0%

    Mixed Bundle · Ready for the Road · 0.0% ABV · Stocked for Easy Outdoor Enjoyment

    Sale price  €68,20 Regular price €75,80 Unit price €12,40/L
    View store information

    Camping & Caravan Bundle 0.0%

  • Colibrì Alcohol-Free Wine Discovery Set – 4 × 750 ml

    Four Italian wine styles at 0.0% ABV — still white, red and two sparkling wines. 4 × 750 ml.

    €49,60 Unit price €16,53/L
    View store information

    Colibrì Alcohol-Free Wine Discovery Set – 4 × 750 ml

  • Colibrì Red Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A smooth Italian red crafted from Merlot Khorus — 0.0% ABV, velvety character, no compromise.

    €11,90 Unit price €15,87/L
    View store information

    Colibrì Red Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh Italian rosé sparkling wine crafted from Glera and Merlot — 0.0% ABV, vibrant fruit, no compromise.

    €12,90 Unit price €17,20/L
    View store information

    Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A crisp Italian sparkling wine crafted from Glera — 0.0% ABV, lively bubbles, no compromise.

    €12,90 Unit price €17,20/L
    View store information

    Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh and elegant Italian white crafted from Traminer — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    €11,90 Unit price €15,87/L
    View store information

    Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Divin Bière des Vendanges Golden Ale Chenin Blanc Craft Beer 0.2% – 330 ml

    Craft Golden Ale · Chenin Blanc · Loire Valley, France · 0.2% ABV · 330 ml

    €4,70 Unit price €14,24/L
    View store information

    Divin Bière des Vendanges Golden Ale Chenin Blanc Craft Beer 0.2% – 330 ml

  • Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc Craft Beer 0.3% – 330 ml

    Craft IPA · Sauvignon Blanc · Loire Valley, France · 0.3% ABV · 330 ml

    €4,70 Unit price €14,24/L
    View store information

    Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc Craft Beer 0.3% – 330 ml

  • French & Italian Alcohol-Free White Wine Set – 4 × 750 ml

    Floral Italian Traminer meets fresh French Sauvignon Blanc–Colombard. Two bottles of each · 4 × 750 ml · 0.0% ABV.

    €48,80 Unit price €16,27/L
    View store information

    French & Italian Alcohol-Free White Wine Set – 4 × 750 ml

  • French Apéro Alcohol-Free Drinks Discovery Set – 12 Bottles

    White and red wine, three spritz flavours and two grape-infused beers. 12 bottles, 7 styles, 4.32 L.

    €79,80 Unit price €18,47/L
    View store information

    French Apéro Alcohol-Free Drinks Discovery Set – 12 Bottles

  • Long Weekend Escape Bundle 0.0%

    Mixed Bundle · Curated for Getaways · 0.0% ABV · Approx. 25+ Easy Serves

    Sale price  €86,00 Regular price €95,90
  • LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

    A fresh and elegant organic Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    €8,50 Unit price €11,56/L
    View store information

    LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

    A smooth, medium-bodied organic Spanish Merlot — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    €8,50 Unit price €11,56/L
    View store information

    LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A fresh and elegant Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    €7,90 Unit price €10,53/L
    View store information

    LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

    A smooth, medium to full-bodied Spanish Merlot — 0.0% ABV, rich character, no compromise.

    €7,90 Unit price €10,53/L
    View store information

    LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

    A light and refreshing Spanish rosé — 0.0% ABV, delicate fruit character, no compromise.

    €7,90 Unit price €10,53/L
    View store information

    LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A crisp and lively Spanish sparkling wine — 0.0% ABV, elegant bubbles, no compromise.

    €8,90 Unit price €11,87/L
    View store information

    LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • Moderato Alcohol-Free Wine Set for Dinner Parties – 4 × 750 ml

    Four French wine styles for the first toast, lighter dishes and the main course. 4 × 750 ml · 3 L.

    €65,20 Unit price €21,73/L
    View store information

    Moderato Alcohol-Free Wine Set for Dinner Parties – 4 × 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    Still Wine · Sauvignon Blanc & Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €12,50 Unit price €16,67/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €14,50 Unit price €19,33/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Still Wine · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €12,50 Unit price €16,67/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Still Wine · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €12,50 Unit price €16,67/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Chardonnay · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €17,80 Unit price €23,73/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml