Prima Pavé alcohol-free white, rosé and sparkling wines served with coupe glasses and a shared grazing board.

Alcohol-Free Sparkling

Skip to results list
Active filters:
12 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh Italian rosé sparkling wine crafted from Glera and Merlot — 0.0% ABV, vibrant fruit, no compromise.

    €12,90 Unit price €17,20/L
    View store information

    Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Blanc de Noir (Merlot) · Bordeaux, France · <0.5% ABV · 750 ml

    €17,80 Unit price €23,73/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A crisp Italian sparkling wine crafted from Glera — 0.0% ABV, lively bubbles, no compromise.

    €12,90 Unit price €17,20/L
    View store information

    Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Elegant bubbles of Northern Italy — non-alcoholic, refined, and celebration-ready.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    €14,50 Unit price €19,33/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A crisp and lively Spanish sparkling wine — 0.0% ABV, elegant bubbles, no compromise.

    €8,90 Unit price €11,87/L
    View store information

    LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    Delicately sweet, joyfully pink — Italian sparkle in a single pour.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A mini bottle with major sparkle — crisp, elegant, and travel-ready.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A refined single-serve bottle of golden bubbles — pure Italian craftsmanship in a mindful pour.

    €9,90 Unit price €49,50/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Refined Italian bubbles with depth and elegance — a premium celebration sip without alcohol.

    €26,60 Unit price €35,47/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Naturally sweet Italian bubbles — bright berries, silky mousse, 0.0% alcohol.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Vivid bubbles and elegant pink hues — a celebration ready rosé, without the alcohol.

    €23,00 Unit price €30,67/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

Discover alcohol-free sparkling wine selected for celebrations, gifts and easy aperitif moments. This collection brings together non-alcoholic sparkling wines with freshness, fine bubbles and a festive wine experience — without alcohol.

From elegant white sparkling wines to expressive rosé styles, each bottle is chosen for taste, balance and occasion. Perfect for toasts, dinners, gifting and moments when you want something sparkling, refined and 0.0%.

💡 Interesting fact: Many non-alcoholic sparkling wines are carbonated naturally during fermentation before the alcohol is removed.