Three alcohol-free cocktails raised in a toast, served in elegant glassware against a dark, atmospheric background.

Alcohol-Free Spirits

Skip to results list
Active filters:
12 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

    Citrus-forward · Ginger & Yuzu · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    €34,90 Unit price €69,80/L
    View store information

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

  • NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

    Premium botanicals, zero alcohol — the refreshing taste of gin, reimagined.

    €32,90 Unit price €47,00/L
    View store information

    NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

  • NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

    London Dry style · Herbal & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    €34,90 Unit price €69,80/L
    View store information

    NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Botanical aperitivo · Citrus & Bitter · Italy · 0.0% ABV · 700 ml

    €24,90 Unit price €35,57/L
    View store information

    NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    €32,90 Unit price €47,00/L
    View store information

    NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

    Dark spirit alternative · Vanilla & Spice · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    €35,90 Unit price €71,80/L
    View store information

    NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

    Warm ginger spice, bright citrus and herbal depth — a modern 0.0% spirit for mindful drinking.

    €32,90 Unit price €47,00/L
    View store information

    NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 2 × 200 ml

    €26,60 Unit price €66,50/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

    Discovery Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    €39,80 Unit price €66,33/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

  • NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Refined botanical spirit — 9 herbs, 0.0% alcohol, pure flavour.

    €14,50 Unit price €72,50/L
    View store information

    NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Warm ginger, bright citrus — a refined 0.0% spirit in a perfectly compact serve.

    €14,50 Unit price €72,50/L
  • NONA Spritz Non-Alcoholic Aperitif 200 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    €14,50 Unit price €72,50/L

Discover alcohol-free spirits, aperitifs and botanical alternatives selected for simple serves, spritz moments and creative mocktails. This collection brings together 0.0% spirits, gin alternatives and aperitif-style bottles with aromatic depth, balance and a grown-up taste experience — without alcohol.

Serve with tonic, soda, citrus or sparkling wine alternatives, or use as a base for easy alcohol-free cocktails. Each bottle is chosen for flavour, versatility and occasion, from botanical spirits to bitter aperitif styles.

💡 Fun fact: Many non-alcoholic distillers still use copper pot stills, just like classic gin or whiskey – but skip fermentation entirely.