Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Bestsellers

Skip to results list
Active filters:
20 items
Sort Best selling
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Best selling
  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Berry & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    12,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Tropical & Fruity · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    12,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Mint & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    12,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Botanical & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    12,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Bitter Orange & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    12,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Ginger & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    12,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Grapefruit & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    13,00 zł Unit price 52,00 zł/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Floral & Citrusy · France · 0.0% ABV · 250 ml

    22,00 zł Unit price 88,00 zł/L
    View store information

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh and elegant Italian white crafted from Traminer — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    54,00 zł Unit price 72,00 zł/L
    View store information

    Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Fruity & Spicy · France · 0.0% ABV · 250 ml

    22,00 zł Unit price 88,00 zł/L
    View store information

    Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A fresh and elegant Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    36,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A crisp and lively Spanish sparkling wine — 0.0% ABV, elegant bubbles, no compromise.

    40,00 zł Unit price 53,33 zł/L
    View store information

    LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

    A light and refreshing Spanish rosé — 0.0% ABV, delicate fruit character, no compromise.

    36,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

    A smooth, medium to full-bodied Spanish Merlot — 0.0% ABV, rich character, no compromise.

    36,00 zł Unit price 48,00 zł/L
    View store information

    LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

  • Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Fruity & Spicy · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    62,00 zł Unit price 82,67 zł/L
    View store information

    Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

    A fresh and elegant organic Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    38,00 zł Unit price 51,70 zł/L
    View store information

    LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

    A smooth, medium-bodied organic Spanish Merlot — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    38,00 zł Unit price 51,70 zł/L
    View store information

    LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

  • NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

    Premium botanicals, zero alcohol — the refreshing taste of gin, reimagined.

    142,00 zł Unit price 202,86 zł/L
    View store information

    NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    Silky texture and vivid acidity — a refined still white, 0.0% ABV.

    95,00 zł Unit price 126,67 zł/L
  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrus & Bitter · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    62,00 zł Unit price 82,67 zł/L
    View store information

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

Explore Sober Table bestsellers: alcohol-free drinks selected by customers for dinners, gifts, hosting and everyday moments. This collection brings together popular 0.0% wines, sparkling wines, mocktails, aperitifs and alcohol-free spirits.

A useful place to start if you are choosing alcohol-free drinks for the first time or looking for trusted favourites. Each bottle is selected for taste, balance and easy enjoyment without alcohol.