Botaniets Ginger & Yuzu alcohol-free cocktail in pornstar martini style with tropical fruit garnish.

Botanical Alcohol-Free Spirits

Skip to results list
Active filters:
5 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

    Citrus-forward · Ginger & Yuzu · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    156,00 zł Unit price 312,00 zł/L
    View store information

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

    Warm ginger spice, bright citrus and herbal depth — a modern 0.0% spirit for mindful drinking.

    142,00 zł Unit price 202,86 zł/L
    View store information

    NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

  • NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Botanical aperitivo · Citrus & Bitter · Italy · 0.0% ABV · 700 ml

    112,00 zł Unit price 160,00 zł/L
    View store information

    NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

    London Dry style · Herbal & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    156,00 zł Unit price 312,00 zł/L
    View store information

    NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Warm ginger, bright citrus — a refined 0.0% spirit in a perfectly compact serve.

    63,00 zł Unit price 315,00 zł/L

Discover alcohol-free botanical spirits selected for tonic serves, creative mocktails and simple aperitif moments. This collection brings together 0.0% spirit alternatives with herbs, citrus, spice and aromatic depth — without alcohol.

Serve with tonic, soda, ice and citrus, or use as a base for easy alcohol-free cocktails. Each bottle is chosen for flavour, balance and versatility, from bright botanical styles to deeper aromatic alternatives.

💡 Did you know? Many botanical beverages draw inspiration from ancient herbal tonics once used for wellness and ceremony.