Bottle of NONA Spritz with a glass NONA SPRITZ WITH TONIC drink and blood oranges on a light surface

NONA

Skip to results list
Active filters:
8 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

    Premium botanicals, zero alcohol — the refreshing taste of gin, reimagined.

    142,00 zł Unit price 202,86 zł/L
    View store information

    NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

  • NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    142,00 zł Unit price 202,86 zł/L
    View store information

    NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

    Warm ginger spice, bright citrus and herbal depth — a modern 0.0% spirit for mindful drinking.

    142,00 zł Unit price 202,86 zł/L
    View store information

    NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

  • NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Refined botanical spirit — 9 herbs, 0.0% alcohol, pure flavour.

    63,00 zł Unit price 315,00 zł/L
    View store information

    NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

  • NONA Spritz Non-Alcoholic Aperitif 200 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    63,00 zł Unit price 315,00 zł/L
  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Warm ginger, bright citrus — a refined 0.0% spirit in a perfectly compact serve.

    63,00 zł Unit price 315,00 zł/L
  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

    Discovery Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    172,00 zł Unit price 286,67 zł/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 2 × 200 ml

    134,00 zł Unit price 335,00 zł/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

Discover NONA at Sober Table — alcohol-free botanical spirits and aperitifs created for simple serves, spritz moments and creative mocktails. With aromatic herbs, citrus, spice and layered botanical character, NONA offers a grown-up 0.0% alternative for moments when you want flavour without alcohol.

Serve with tonic, soda, ice and citrus, or use as a base for alcohol-free cocktails. From bright aperitif styles to botanical spirit alternatives, NONA is selected for balance, versatility and easy serving.

💡 Did you know? Bitterness plays a key role in aperitif-style drinks — it helps create a drier, longer finish and makes flavors feel more layered.