Italian Colibri Spumante Rosé alcohol-free sparkling wine 0.0% held in hand outdoors lifestyle scene.

Alcohol-Free Rosé Sparkling

Skip to results list
Active filters:
5 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh Italian rosé sparkling wine crafted from Glera and Merlot — 0.0% ABV, vibrant fruit, no compromise.

    58,00 zł Unit price 77,33 zł/L
    View store information

    Colibrì Spumante Rosé Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Vivid bubbles and elegant pink hues — a celebration ready rosé, without the alcohol.

    99,00 zł Unit price 132,00 zł/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Naturally sweet Italian bubbles — bright berries, silky mousse, 0.0% alcohol.

    99,00 zł Unit price 132,00 zł/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A mini bottle with major sparkle — crisp, elegant, and travel-ready.

    42,00 zł Unit price 210,00 zł/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    Delicately sweet, joyfully pink — Italian sparkle in a single pour.

    42,00 zł Unit price 210,00 zł/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

Discover alcohol-free rosé sparkling wine selected for toasts, gifts, aperitif moments and easy celebrations. This collection brings together non-alcoholic sparkling rosé wines with freshness, fine bubbles and a bright wine experience — without alcohol.

From crisp, dry rosé bubbles to softer fruit-led sparkling styles, each bottle is chosen for taste, balance and occasion. A refined choice for garden tables, celebrations, light dishes and moments when you want rosé bubbles in a 0.0% or alcohol-free style.