Sober Table bartender mixing a cocktail with Niets Co alcohol-free spirits including Botaniets and Havaniets.

Niets

Skip to results list
Active filters:
4 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

    London Dry style · Herbal & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    156,00 zł Unit price 312,00 zł/L
    View store information

    NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

    Citrus-forward · Ginger & Yuzu · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    156,00 zł Unit price 312,00 zł/L
    View store information

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Botanical aperitivo · Citrus & Bitter · Italy · 0.0% ABV · 700 ml

    112,00 zł Unit price 160,00 zł/L
    View store information

    NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

    Dark spirit alternative · Vanilla & Spice · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    161,00 zł Unit price 322,00 zł/L
    View store information

    NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

Discover Niets at Sober Table — award-winning 0.0% alcohol-free spirits created for gin & tonic, spritz moments, aperitif serves and creative mocktails. Rooted in Belgian distilling heritage, Niets brings botanical depth, balance and a serious grown-up taste experience — without alcohol.

From bright botanical styles to aperitif and dark spirit alternatives, each bottle is selected for flavour, versatility and occasion. Serve with tonic, soda, citrus or ice, or use as a base for refined alcohol-free cocktails.

💡Did You Know? Niets approaches alcohol-free spirits through three different crafts: distillation, dealcoholisation and maceration — each chosen to preserve depth, aroma and a grown-up 0.0% drinking experience.