Sober Table alcohol-free apéro with Yoleau drinks enjoyed by friends on a sunny French terrace.

Yoleau

Skip to results list
Active filters:
6 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Citrus & Bitter · France · 0.0% ABV · 250 ml

    22,00 zł Unit price 88,00 zł/L
    View store information

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Fruity & Spicy · France · 0.0% ABV · 250 ml

    22,00 zł Unit price 88,00 zł/L
    View store information

    Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Floral & Citrusy · France · 0.0% ABV · 250 ml

    22,00 zł Unit price 88,00 zł/L
    View store information

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrus & Bitter · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    62,00 zł Unit price 82,67 zł/L
    View store information

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Floral & Citrusy · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    62,00 zł Unit price 82,67 zł/L
    View store information

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

  • Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

    Mocktail · Fruity & Spicy · France · 0.0% ABV · 3 × 250 ml

    62,00 zł Unit price 82,67 zł/L
    View store information

    Yoleau Raspberry Timut Spritz Mocktail 0.0% – 3 × 250 ml

Explore Yoleau at Sober Table — elegant French spritzes and mocktails designed for aperitif moments, stylish hosting and easy celebration. Crafted in France with ingredients of natural origin, no artificial flavourings, no colourings, and a light, low-calorie profile, Yoleau brings fine bubbles, expressive flavour and a clean, modern finish.

Simply chill, open and serve for a relaxed 0.0% spritz or mocktail experience.

💡Did you know? Yoleau stands out by combining familiar aperitif flavours with more unexpected notes like Timut pepper — a spice with lively citrus character that brings freshness without heaviness.