Moderato Cuvée Révolutionnaire rosé Gros Manseng Merlot alcohol-free wine bottle with empty glass on pedestal

Alcohol-Free Rosé Wine

Skip to results list
Active filters:
3 items
Sort Date, new to old
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Date, new to old
  • Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Still Wine · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    313,00 Kč Unit price 417,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Rosé Wine · Gros Manseng & Merlot · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    395,00 Kč Unit price 526,67 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

    A light and refreshing Spanish rosé — 0.0% ABV, delicate fruit character, no compromise.

    198,00 Kč Unit price 264,00 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

Discover alcohol-free rosé wine selected for aperitif moments, light dinners, gifting and warmer days. This collection brings together still non-alcoholic rosé wines with freshness, fruit and a true wine experience — without alcohol.

From crisp, dry rosé styles to softer fruit-led bottles, each wine is chosen for taste, balance and easy food pairing. A refined choice for salads, seafood, light pasta, garden tables and moments when you want rosé in an alcohol-free style.

💡 Did you know? Rosé’s signature pink hue comes from brief contact with red grape skins – even in its alcohol-free form.