Long-weekend alcohol-free bundle with Colibrì sparkling wines, Yoleau spritz packs and Aperiniets on a sunlit terrace.

Bundles & Gift Sets

Skip to results list
Active filters:
13 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Alcohol-Free Sparkling Wine & Spritz Set – 7 Bottles

    One French sparkling wine and six ready-to-drink spritzes in three flavours. 7 bottles, 2.25 L.

    1.179,00 Kč Unit price 524,00 Kč/L
    View store information

    Alcohol-Free Sparkling Wine & Spritz Set – 7 Bottles

  • Colibrì Alcohol-Free Wine Discovery Set – 4 × 750 ml

    Four Italian wine styles at 0.0% ABV — still white, red and two sparkling wines. 4 × 750 ml.

    1.239,00 Kč Unit price 413,00 Kč/L
    View store information

    Colibrì Alcohol-Free Wine Discovery Set – 4 × 750 ml

  • SIR. JAMES 101 Mocktail Tasting Set 0.0% – 7 × 250 ml

    Tasting Set · Ready-to-Drink Mocktails · Citrus · Fruity · Botanical · 0.0% ABV · 7 × 250 ml

    525,00 Kč Unit price 300,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Mocktail Tasting Set 0.0% – 7 × 250 ml

  • French Apéro Alcohol-Free Drinks Discovery Set – 12 Bottles

    White and red wine, three spritz flavours and two grape-infused beers. 12 bottles, 7 styles, 4.32 L.

    1.993,00 Kč Unit price 461,34 Kč/L
    View store information

    French Apéro Alcohol-Free Drinks Discovery Set – 12 Bottles

  • Camping & Caravan Bundle 0.0%

    Mixed Bundle · Ready for the Road · 0.0% ABV · Stocked for Easy Outdoor Enjoyment

    Sale price  1.703,00 Kč Regular price 1.893,00 Kč Unit price 309,64 Kč/L
    View store information

    Camping & Caravan Bundle 0.0%

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

    Discovery Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    990,00 Kč Unit price 1.650,00 Kč/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

  • Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Celebration Trio – 3 × 750 ml

    Sparkling Trio · Elegant · Celebration · Italy · 0.0% ABV · 3 × 750 ml

    1.374,00 Kč Unit price 610,67 Kč/L
    View store information

    Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Celebration Trio – 3 × 750 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 2 × 200 ml

    774,00 Kč Unit price 1.935,00 Kč/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

  • Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    600,00 Kč Unit price 1.000,00 Kč/L
    View store information

    Prima Pavé Alcohol-Free Sparkling Mini Trio – 3 × 200 ml

  • Long Weekend Escape Bundle 0.0%

    Mixed Bundle · Curated for Getaways · 0.0% ABV · Approx. 25+ Easy Serves

    Sale price  2.148,00 Kč Regular price 2.395,00 Kč
  • Prima Pavé Alcohol-Free Wine Duo – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml

    Wine Duo · Still & Sparkling · Italy · 0.0% ABV · 2 × 750 ml

    974,00 Kč Unit price 649,33 Kč/L
  • Moderato Alcohol-Free Wine Set for Dinner Parties – 4 × 750 ml

    Four French wine styles for the first toast, lighter dishes and the main course. 4 × 750 ml · 3 L.

    1.628,00 Kč Unit price 542,67 Kč/L
    View store information

    Moderato Alcohol-Free Wine Set for Dinner Parties – 4 × 750 ml

  • French & Italian Alcohol-Free White Wine Set – 4 × 750 ml

    Floral Italian Traminer meets fresh French Sauvignon Blanc–Colombard. Two bottles of each · 4 × 750 ml · 0.0% ABV.

    1.219,00 Kč Unit price 406,33 Kč/L
    View store information

    French & Italian Alcohol-Free White Wine Set – 4 × 750 ml

Discover alcohol-free gift sets, tasting sets and drink bundles selected for gifting, hosting and easy discovery. This collection brings together 0.0% wines, sparkling wines, mocktails, aperitifs and alcohol-free spirits in curated combinations for real occasions.

From thoughtful alcohol-free gifts to tasting packs for trying something new, each set is chosen for taste, balance and presentation. A simple way to explore Sober Table or share premium drinks without alcohol.