PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml bottle with a coupe glass of golden bubbles and ice bucket on an elegant marble table.

Alcohol-Free White Sparkling

Skip to results list
Active filters:
7 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

    A crisp Italian sparkling wine crafted from Glera — 0.0% ABV, lively bubbles, no compromise.

    323,00 Kč Unit price 430,67 Kč/L
    View store information

    Colibrì Spumante White Alcohol-Free Sparkling Wine 0.0% – 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A crisp and lively Spanish sparkling wine — 0.0% ABV, elegant bubbles, no compromise.

    223,00 Kč Unit price 297,33 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Refined Italian bubbles with depth and elegance — a premium celebration sip without alcohol.

    662,00 Kč Unit price 882,67 Kč/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Blanc de Noir (Merlot) · Bordeaux, France · <0.5% ABV · 750 ml

    445,00 Kč Unit price 593,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

    Elegant bubbles of Northern Italy — non-alcoholic, refined, and celebration-ready.

    573,00 Kč Unit price 764,00 Kč/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    363,00 Kč Unit price 484,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

    A refined single-serve bottle of golden bubbles — pure Italian craftsmanship in a mindful pour.

    240,00 Kč Unit price 1.200,00 Kč/L
    View store information

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Non-Alcoholic Sparkling Wine 200 ml

Discover alcohol-free white sparkling wine selected for toasts, dinners, gifts and effortless celebrations. This collection brings together white non-alcoholic sparkling wines with freshness, fine bubbles and a true sparkling wine experience — without alcohol.

From crisp aperitif styles to elegant bottles for food pairing and special moments, each sparkling wine is chosen for taste, balance and occasion. A refined way to enjoy bubbles in a 0.0% or alcohol-free style.