Moderato Colombard alcohol-free white wine served with two glasses and plated dishes in a warm restaurant setting.

Alcohol-Free Wine

Skip to results list
Active filters:
16 items
Sort Featured
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Featured
  • Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A fresh and elegant Italian white crafted from Traminer — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    298,00 Kč Unit price 397,33 Kč/L
    View store information

    Colibrì White Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Colombard · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    395,00 Kč Unit price 526,67 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Colibrì Red Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

    A smooth Italian red crafted from Merlot Khorus — 0.0% ABV, velvety character, no compromise.

    298,00 Kč Unit price 397,33 Kč/L
    View store information

    Colibrì Red Alcohol-Free Wine 0.0% – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Still Wine · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    313,00 Kč Unit price 417,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Red Wine · Merlot & Tannat · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    395,00 Kč Unit price 526,67 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    A fresh and elegant Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, refined character, no compromise.

    198,00 Kč Unit price 264,00 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Premium Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    Still Wine · Sauvignon Blanc & Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    313,00 Kč Unit price 417,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

    A light and refreshing Spanish rosé — 0.0% ABV, delicate fruit character, no compromise.

    198,00 Kč Unit price 264,00 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Premium Rosé Non-Alcoholic Wine 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Chardonnay · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    445,00 Kč Unit price 593,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

    A smooth, medium to full-bodied Spanish Merlot — 0.0% ABV, rich character, no compromise.

    198,00 Kč Unit price 264,00 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Premium Merlot Non-Alcoholic Red Wine 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

    A fresh and elegant organic Spanish Chardonnay — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    213,00 Kč Unit price 289,80 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Organic Chardonnay Non-Alcoholic White Wine 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

    A smooth, medium-bodied organic Spanish Merlot — 0.0% ABV, naturally crafted, no compromise.

    213,00 Kč Unit price 289,80 Kč/L
    View store information

    LUSSORY Organic Merlot Non-Alcoholic Red Wine 735 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Rosé Wine · Gros Manseng & Merlot · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    395,00 Kč Unit price 526,67 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Red Wine · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), France · <0.5% ABV · 750 ml

    445,00 Kč Unit price 593,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Still Wine · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, France · 0.0% ABV · 750 ml

    313,00 Kč Unit price 417,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic White Wine 750 ml

    Silky texture and vivid acidity — a refined still white, 0.0% ABV.

    545,00 Kč Unit price 726,67 Kč/L

Discover alcohol-free wine selected for dinners, gifting and everyday moments. Explore non-alcoholic red, white and rosé wines with freshness, structure and a true wine experience — without alcohol.

Each bottle is chosen for taste, balance and food pairing, from elegant alcohol-free white wines to deeper reds and easy rosé styles.

💡 Did you know? Most non-alcoholic wines begin as traditional wines – the alcohol is gently removed through vacuum distillation to preserve authentic flavor.