Friends serving Sir James 101 Mojito alcohol-free mocktails with mint and lime

Alcohol-Free Classic Cocktails

Skip to results list
Active filters:
6 items
Sort Best selling
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Best selling
  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Berry & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Tropical & Fruity · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Mint & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Botanical & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Ginger & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Grapefruit & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

Discover alcohol-free cocktails inspired by classic serves, selected for easy hosting, aperitif moments and relaxed celebration. This collection brings together ready-to-drink cocktail-style serves with balance, freshness and a grown-up taste experience — without alcohol.

No mixing is needed: simply chill, open and serve. From gin & tonic style drinks to citrus, mint and fruit-led classics, each mocktail is chosen for taste, convenience and occasion.