Sir James 101 alcohol-free mocktail bottles with colourful served cocktails, citrus and fresh herbs on a sunlit table.

SIR. JAMES 101

Skip to results list
Active filters:
15 items
Sort Best selling
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Best selling
  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Berry & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Tropical & Fruity · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Mint & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Botanical & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Bitter Orange & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Ginger & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

    Mocktail · Grapefruit & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 250 ml

    68,00 Kč Unit price 272,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Bitter Orange & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Spritz Aperitif 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Mint & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Mojito 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Botanical & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Berry & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Pink Gin & Tonic 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Ginger & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Ginger Mule 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Tropical & Fruity · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Passionfruit Martini 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

    Party Pack · Grapefruit & Lime · Belgium · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    750,00 Kč Unit price 250,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Alcohol-Free Paloma 0.0% – 12 Pack (12 × 250 ml)

  • SIR. JAMES 101 Mocktail Tasting Set 0.0% – 7 × 250 ml

    Tasting Set · Ready-to-Drink Mocktails · Citrus · Fruity · Botanical · 0.0% ABV · 7 × 250 ml

    525,00 Kč Unit price 300,00 Kč/L
    View store information

    SIR. JAMES 101 Mocktail Tasting Set 0.0% – 7 × 250 ml

Discover Sir. James 101 at Sober Table — ready-to-drink alcohol-free cocktails inspired by classic serves. Created for easy hosting, parties and relaxed aperitif moments, they bring familiar cocktail flavours in a convenient 0.0% format.

No mixing is needed: simply chill, open and serve. From gin & tonic style drinks to mojito, spritz and fruit-led mocktails, Sir. James 101 offers an easy way to serve classic cocktails without alcohol.

💡Did you know? Citrus aroma reaches the nose before the first sip, which is why a simple lemon or orange twist can completely change how a drink feels.