Friends serving Sir James 101 Mojito alcohol-free mocktails with mint and lime

Nealkoholické Klasické Koktejly

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
6 polož.
Třídit Nejprodávanější
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Nejprodávanější
  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobulové & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Máta & Limeta · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

Objevte nealko koktejly inspirované klasickými drinky, vybrané pro snadné hostění, aperitivní chvíle i nenucené oslavy. Tato kolekce spojuje hotové koktejlové alternativy s vyvážeností, svěžestí a dospělým chuťovým zážitkem — bez alkoholu.

Není potřeba nic míchat: stačí vychladit, otevřít a podávat. Od gin & tonic stylů až po citrusové, mátové a ovocné klasiky je každý mocktail vybraný podle chuti, pohodlí a příležitosti.