LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine bottle with a flute of golden bubbles, surrounded by citrus fruits and flowers in a sunny outdoor setting.

LUSSORY

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
6 polož.
Třídit Nejprodávanější
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Nejprodávanější
  • LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

    Svěží a elegantní španělské Chardonnay — 0,0 % alkoholu, vytříbený charakter, bez kompromisů.

    198,00 Kč Jednotková cena 264,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml

    Svěží a živé španělské šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantní perlení, bez kompromisů.

    223,00 Kč Jednotková cena 297,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml

    Lehké a osvěžující španělské rosé — 0,0 % alkoholu, jemně ovocný charakter, bez kompromisů.

    198,00 Kč Jednotková cena 264,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španělský Merlot se středně plným až plným tělem — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisů.

    198,00 Kč Jednotková cena 264,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml

    Svěží a elegantní španělské Chardonnay z ekologického zemědělství — 0,0 % alkoholu, přirozeně vytvořené, bez kompromisů.

    213,00 Kč Jednotková cena 289,80 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španělský Merlot z ekologického zemědělství se středně plným tělem — 0,0 % alkoholu, přirozeně vytvořený, bez kompromisů.

    213,00 Kč Jednotková cena 289,80 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml

Objevte Lussory u Sober Table — španělská nealkoholická vína vytvořená pro večeře, přípitky, dárky i každodenní potěšení. Kolekce zahrnuje tichá i šumivá 0,0% vína s přístupnou chutí, svěžestí a klasickým charakterem inspirovaným vínem.

Od snadno pitelných červených a bílých vín až po šumivé styly pro oslavy nabízí Lussory jednoduchý způsob, jak si užít španělskou vinnou kulturu bez alkoholu. Každá láhev je vybraná podle chuti, vyváženosti a skutečných příležitostí.

💡 Zajímavost: Španělsko patří mezi lídry v moderních metodách odalkoholizace vín. V oblasti La Mancha se snoubí tradice s inovacemi — LUSSORY nabízí skutečné víno, jen bez alkoholu.