Hledání
Produkty
-
Nealkoholická růžová vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml
Nealkoholická růžová vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml
1.267,00 Kč -
Sada nealkoholického šumivého vína a spritzů – 7 lahví
Sada nealkoholického šumivého vína a spritzů – 7 lahví
1.177,00 Kč Jednotková cena 523,11 Kč/l -
Botanical Dinner – nealkoholická alternativa ginu a vína, 3 lahve
Botanical Dinner – nealkoholická alternativa ginu a vína, 3 lahve
1.609,00 Kč -
Výprodej −10%Sada pro kempování a cestování karavanem 0,0 %
Sada pro kempování a cestování karavanem 0,0 %
Výprodejová cena 1.701,00 Kč Běžná cena 1.890,00 Kč Jednotková cena 309,27 Kč/l -
Colibrì Degustační sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml
Colibrì Degustační sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml
1.237,00 Kč Jednotková cena 412,33 Kč/l -
Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
297,00 Kč Jednotková cena 396,00 Kč/l -
Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
322,00 Kč Jednotková cena 429,33 Kč/l -
Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml
322,00 Kč Jednotková cena 429,33 Kč/l -
Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml
297,00 Kč Jednotková cena 396,00 Kč/l -
Dinner & Evening – nealkoholická červená vína a alternativa rumu, 3 lahve
Dinner & Evening – nealkoholická červená vína a alternativa rumu, 3 lahve
1.733,00 Kč -
Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc Nealkoholické Pivo – 330 ml
Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc Nealkoholické Pivo – 330 ml
118,00 Kč Jednotková cena 357,58 Kč/l -
Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml
Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml
118,00 Kč Jednotková cena 357,58 Kč/l -
Sada nealkoholických červených vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml
Sada nealkoholických červených vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml
1.217,00 Kč Jednotková cena 405,67 Kč/l -
Francouzská a italská nealkoholická bílá šumivá vína – sada 4 × 750 ml
Francouzská a italská nealkoholická bílá šumivá vína – sada 4 × 750 ml
1.367,00 Kč -
Sada nealkoholických bílých vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml
Sada nealkoholických bílých vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml
1.217,00 Kč Jednotková cena 405,67 Kč/l -
French Apéro Nealko Degustační Sada – 12 Lahví
French Apéro Nealko Degustační Sada – 12 Lahví
1.990,00 Kč Jednotková cena 460,65 Kč/l -
-
VyprodánoLong Weekend Escape Bundle 0,0 %
Long Weekend Escape Bundle 0,0 %
Výprodejová cena 2.145,00 Kč Běžná cena 2.392,00 Kč -
LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml
LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml
212,00 Kč Jednotková cena 288,44 Kč/l -
LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml
LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml
212,00 Kč Jednotková cena 288,44 Kč/l -
LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml
LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml
197,00 Kč Jednotková cena 262,67 Kč/l -
LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml
LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml
197,00 Kč Jednotková cena 262,67 Kč/l -
LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml
LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml
197,00 Kč Jednotková cena 262,67 Kč/l -
LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml
LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml
222,00 Kč Jednotková cena 296,00 Kč/l -
Moderato degustační sada nealkoholických vín, červená a bílá – 4 × 750 ml
Moderato degustační sada nealkoholických vín, červená a bílá – 4 × 750 ml
1.676,00 Kč -
Moderato sada nealkoholických vín k večeři – 4 × 750 ml
Moderato sada nealkoholických vín k večeři – 4 × 750 ml
1.626,00 Kč Jednotková cena 542,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické bílé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické bílé víno – 750 ml
312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
362,00 Kč Jednotková cena 482,67 Kč/l -
Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml
312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml
312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické bílé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické bílé víno – 750 ml
444,00 Kč Jednotková cena 592,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické bílé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické bílé víno – 750 ml
394,00 Kč Jednotková cena 525,33 Kč/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml
444,00 Kč Jednotková cena 592,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml
394,00 Kč Jednotková cena 525,33 Kč/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml
444,00 Kč Jednotková cena 592,00 Kč/l -
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml
Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml
394,00 Kč Jednotková cena 525,33 Kč/l -
NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml
NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml
621,00 Kč Jednotková cena 887,14 Kč/l -
NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml
NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml
871,00 Kč Jednotková cena 1.742,00 Kč/l -
NIETS Botaniets Original nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 500 ml
NIETS Botaniets Original nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 500 ml
871,00 Kč Jednotková cena 1.742,00 Kč/l -
NIETS Havaniets Original nealkoholická alternativa rumu 0,0 % – 500 ml
NIETS Havaniets Original nealkoholická alternativa rumu 0,0 % – 500 ml
896,00 Kč Jednotková cena 1.792,00 Kč/l -
NONA Duo Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 2 × 200 ml
NONA Duo Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 2 × 200 ml
774,00 Kč Jednotková cena 1.935,00 Kč/l -
NONA Degustační Set Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 3 × 200 ml
NONA Degustační Set Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 3 × 200 ml
990,00 Kč Jednotková cena 1.650,00 Kč/l -
VyprodánoNONA Ginger Nealkoholický Destilát 200 ml
NONA Ginger Nealkoholický Destilát 200 ml
361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l -
NONA Ginger Nealkoholický Destilát 700 ml
NONA Ginger Nealkoholický Destilát 700 ml
819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l -
NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 700 ml
NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 700 ml
819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l -
NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 200 ml
NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 200 ml
361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l -
NONA Spritz nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml
NONA Spritz nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml
819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l -
VyprodánoNONA Spritz Nealkoholický Aperitiv 200 ml
NONA Spritz Nealkoholický Aperitiv 200 ml
361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l -
Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml
Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml
1.372,00 Kč Jednotková cena 609,78 Kč/l -
Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml
Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml
599,00 Kč Jednotková cena 998,33 Kč/l