Sir James 101 alcohol-free mocktail bottles with colourful served cocktails, citrus and fresh herbs on a sunlit table.

Mocktaily

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
20 polož.
Třídit Propagováno
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Propagováno
  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Hořký · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

    123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Kořeněný · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

    123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Květinové & Citrusové · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

    123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobulové & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitiv 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Hořký Pomeranč & Citrus · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitiv 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Máta & Limeta · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Kořeněný · Francie · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    342,00 Kč Jednotková cena 456,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Hořký · Francie · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    342,00 Kč Jednotková cena 456,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Květinové & Citrusové · Francie · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    342,00 Kč Jednotková cena 456,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Botanické & citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Zázvor & citrusy · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

    Party Pack · Máta & Limeta · Belgie · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Tropické & ovocné · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Hořký pomeranč & citrusy · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Bobulové & citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Grep & limetka · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

Objevte mocktaily a hotové nealko koktejly vybrané pro aperitiv, návštěvy i každodenní chvíle oslav. Tato kolekce spojuje spritz drinky, mocktaily a koktejlové alternativy se svěžestí, vyvážeností a dospělým chuťovým zážitkem — bez alkoholu.

Není potřeba nic míchat: stačí vychladit, otevřít a podávat. Od citrusových spritz stylů až po ovocné a botanické mocktaily je každý drink vybraný podle chuti, pohodlí a příležitosti.

💡 Zajímavost: slovo „mocktail“ se poprvé objevilo v tisku v roce 1916, kdy barmani začali vytvářet sofistikované nealkoholické alternativy pro společenské události.