Products

Skip to results list
Active filters:
80 items
Sort Alphabetically, A-Z
Column grid
Column grid

Filter

Active filters:
Sort Alphabetically, A-Z
  • Moderato Alcohol-Free Red & White Wine Tasting Set – 4 × 750 ml

    Fresh Colombard, toasted Chardonnay and two contrasting reds. Four French still wines · 4 × 750 ml · each below 0.5% ABV.

    1.676,00 Kč
    View store information

    Moderato Alcohol-Free Red & White Wine Tasting Set – 4 × 750 ml

  • Moderato Alcohol-Free Wine Set for Dinner Parties – 4 × 750 ml

    Four French wine styles for the first toast, lighter dishes and the main course. 4 × 750 ml · 3 L.

    1.626,00 Kč Unit price 542,00 Kč/L
    View store information

    Moderato Alcohol-Free Wine Set for Dinner Parties – 4 × 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    Still Wine · Sauvignon Blanc & Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    312,00 Kč Unit price 416,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Colombard · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    362,00 Kč Unit price 482,67 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Still Wine · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gascogne, France · 0.0% ABV · 750 ml

    312,00 Kč Unit price 416,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Still Wine · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, France · 0.0% ABV · 750 ml

    312,00 Kč Unit price 416,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Originale Rouge Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Chardonnay · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    444,00 Kč Unit price 592,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml

    White Wine · Colombard · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    394,00 Kč Unit price 525,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard Alcohol-Free White Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

    Sparkling Wine · Blanc de Noir (Merlot) · Bordeaux, France · <0.5% ABV · 750 ml

    444,00 Kč Unit price 592,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant Alcohol-Free Sparkling Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Red Wine · Merlot & Tannat · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    394,00 Kč Unit price 525,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

    Red Wine · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), France · <0.5% ABV · 750 ml

    444,00 Kč Unit price 592,00 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir Alcohol-Free Red Wine – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

    Rosé Wine · Gros Manseng & Merlot · Gascogne, France · <0.5% ABV · 750 ml

    394,00 Kč Unit price 525,33 Kč/L
    View store information

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé Alcohol-Free Wine – 750 ml

  • NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Botanical aperitivo · Citrus & Bitter · Italy · 0.0% ABV · 700 ml

    621,00 Kč Unit price 887,14 Kč/L
    View store information

    NIETS Aperiniets Original Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

    Citrus-forward · Ginger & Yuzu · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    871,00 Kč Unit price 1.742,00 Kč/L
    View store information

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu Alcohol-Free Spirit 0.0% – 500 ml

  • NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

    London Dry style · Herbal & Citrus · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    871,00 Kč Unit price 1.742,00 Kč/L
    View store information

    NIETS Botaniets Original Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 500 ml

  • NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

    Dark spirit alternative · Vanilla & Spice · Belgium · 0.0% ABV · 500 ml

    896,00 Kč Unit price 1.792,00 Kč/L
    View store information

    NIETS Havaniets Original Alcohol-Free Rum Alternative 0.0% – 500 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 2 × 200 ml

    774,00 Kč Unit price 1.935,00 Kč/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Duo – 2 × 200 ml

  • NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

    Discovery Set · Botanical Spirits · Belgium · 0.0% ABV · 3 × 200 ml

    990,00 Kč Unit price 1.650,00 Kč/L
    View store information

    NONA Alcohol-Free Botanical Spirits Tasting Set – 3 × 200 ml

  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Warm ginger, bright citrus — a refined 0.0% spirit in a perfectly compact serve.

    361,00 Kč Unit price 1.805,00 Kč/L
  • NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

    Warm ginger spice, bright citrus and herbal depth — a modern 0.0% spirit for mindful drinking.

    819,00 Kč Unit price 1.170,00 Kč/L
    View store information

    NONA Ginger Non-Alcoholic Spirit 700 ml

  • NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

    Premium botanicals, zero alcohol — the refreshing taste of gin, reimagined.

    819,00 Kč Unit price 1.170,00 Kč/L
    View store information

    NONA June Alcohol-Free Gin Alternative 0.0% – 700 ml

  • NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

    Refined botanical spirit — 9 herbs, 0.0% alcohol, pure flavour.

    361,00 Kč Unit price 1.805,00 Kč/L
    View store information

    NONA June Non-Alcoholic Spirit 200 ml

  • NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    819,00 Kč Unit price 1.170,00 Kč/L
    View store information

    NONA Spritz Alcohol-Free Aperitif 0.0% – 700 ml

  • NONA Spritz Non-Alcoholic Aperitif 200 ml

    Bright citrus, refined bitterness, and herbaceous depth — a modern spritz at 0.0% alcohol.

    361,00 Kč Unit price 1.805,00 Kč/L