Produkty

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
80 polož.
Třídit Abecedně, A–Z
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Abecedně, A–Z
  • Nealkoholická růžová vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml

    Červené ovoce a svěží závěr, s bublinkami i bez nich. Dva růžové styly · 4 × 750 ml · všechny čtyři s 0,0 % alkoholu.

    1.267,00 Kč
    Zobrazit informace obchodu

    Nealkoholická růžová vína – tiché a šumivé, sada 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholického šumivého vína a spritzů – 7 lahví

    Jedno francouzské šumivé víno a šest hotových spritzů ve třech příchutích. 7 lahví, 2,25 l.

    1.178,00 Kč Jednotková cena 523,56 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada nealkoholického šumivého vína a spritzů – 7 lahví

  • Botanical Dinner – nealkoholická alternativa ginu a vína, 3 lahve

    Jalovec a citrusy před večeří, bílé a červené víno k jídlu. NONA June 700 ml + 2 × 750 ml vína Moderato · NONA 0,0 % · vína <0,5 %.

    1.609,00 Kč
    Zobrazit informace obchodu

    Botanical Dinner – nealkoholická alternativa ginu a vína, 3 lahve

  • Sada pro kempování a cestování karavanem 0,0 %

    Bundle · Připraveno na cesty · 0,0 % obj. · Vybaveno pro snadné venkovní chvíle

    Výprodejová cena  1.701,00 Kč Běžná cena 1.891,00 Kč Jednotková cena 309,27 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada pro kempování a cestování karavanem 0,0 %

  • Colibrì Degustační sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

    Čtyři styly italského vína s 0,0 % alkoholu – bílé, červené a dvě šumivá vína. 4 × 750 ml.

    1.237,00 Kč Jednotková cena 412,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Degustační sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

  • Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Hladké italské červené víno z odrůdy Merlot Khorus — 0,0 % alkoholu, sametový charakter, bez kompromisů.

    297,00 Kč Jednotková cena 396,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svěží italské rosé šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovoce, bez kompromisů.

    322,00 Kč Jednotková cena 429,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svěží italské šumivé víno z Glera — 0,0 % alkoholu, živé perlení, bez kompromisů.

    322,00 Kč Jednotková cena 429,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svěží a elegantní italské bílé víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vytříbený charakter, bez kompromisů.

    297,00 Kč Jednotková cena 396,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Dinner & Evening – nealkoholická červená vína a alternativa rumu, 3 lahve

    Dvě červená vína k jídlu, vanilka a dub do koktejlu. 2 × 750 ml vína + 500 ml alternativy rumu · vína <0,5 % · Havaniets 0,0 %.

    1.734,00 Kč
    Zobrazit informace obchodu

    Dinner & Evening – nealkoholická červená vína a alternativa rumu, 3 lahve

  • Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc Nealkoholické Pivo – 330 ml

    Řemeslné pivo Golden Ale · Chenin Blanc · údolí Loiry, Francie · 0,2 % obj. · 330 ml

    118,00 Kč Jednotková cena 357,58 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc Nealkoholické Pivo – 330 ml

  • Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

    Řemeslné pivo IPA · Sauvignon Blanc · údolí Loiry, Francie · 0,3 % obj. · 330 ml

    118,00 Kč Jednotková cena 357,58 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

  • Sada nealkoholických červených vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

    Červené ovoce a sametová textura z Itálie, tmavé ovoce a jemné koření z Francie. Dvě lahve od každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    1.217,00 Kč Jednotková cena 405,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada nealkoholických červených vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

  • Francouzská a italská nealkoholická bílá šumivá vína – sada 4 × 750 ml

    Svěží jablko a květiny se potkávají s kulatějšími tóny švestek a mandlí. Dva šumivé styly · 4 × 750 ml · všechna s 0,0 % alkoholu.

    1.367,00 Kč
    Zobrazit informace obchodu

    Francouzská a italská nealkoholická bílá šumivá vína – sada 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholických bílých vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

    Květinový Traminer z Itálie a svěží Sauvignon Blanc–Colombard z Francie. Dvě lahve od každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    1.217,00 Kč Jednotková cena 405,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada nealkoholických bílých vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

  • French Apéro Nealko Degustační Sada – 12 Lahví

    Bílé a červené víno, tři příchutě spritzu a dvě piva s hroznovou šťávou. 12 lahví, 7 chutí, 4,32 l.

    1.990,00 Kč Jednotková cena 460,65 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    French Apéro Nealko Degustační Sada – 12 Lahví

  • Spritz bez alkoholu – italská sada 3 lahví

    Červený pomeranč, bylinná hořkost a svěží bublinky na domácí aperitivo. 1 × 700 ml Aperiniets + 2 × 750 ml Colibrì Spumante · vše 0,0 %.

    1.265,00 Kč
    Zobrazit informace obchodu

    Spritz bez alkoholu – italská sada 3 lahví

  • Long Weekend Escape Bundle 0,0 %

    Bundle · Navrženo pro víkendové úniky · 0,0 % obj. · cca 25+ jednoduchých porcí

    Výprodejová cena  2.145,00 Kč Běžná cena 2.392,00 Kč
  • LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml

    Svěží a elegantní španělské Chardonnay z ekologického zemědělství — 0,0 % alkoholu, přirozeně vytvořené, bez kompromisů.

    212,00 Kč Jednotková cena 288,44 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španělský Merlot z ekologického zemědělství se středně plným tělem — 0,0 % alkoholu, přirozeně vytvořený, bez kompromisů.

    212,00 Kč Jednotková cena 288,44 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

    Svěží a elegantní španělské Chardonnay — 0,0 % alkoholu, vytříbený charakter, bez kompromisů.

    197,00 Kč Jednotková cena 262,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španělský Merlot se středně plným až plným tělem — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisů.

    197,00 Kč Jednotková cena 262,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml

    Lehké a osvěžující španělské rosé — 0,0 % alkoholu, jemně ovocný charakter, bez kompromisů.

    197,00 Kč Jednotková cena 262,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml

    Svěží a živé španělské šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantní perlení, bez kompromisů.

    222,00 Kč Jednotková cena 296,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml