Produkty

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
75 polož.
Třídit Abecedně, A–Z
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Abecedně, A–Z
  • Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

    Tiché víno · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, Francie · 0,0 % obj. · 750 ml

    312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické bílé víno – 750 ml

    Bílé víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    445,00 Kč Jednotková cena 593,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické bílé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické bílé víno – 750 ml

    Bílé víno · Colombard · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    395,00 Kč Jednotková cena 526,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické bílé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Blanc de Noir (Merlot) · Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    445,00 Kč Jednotková cena 593,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Merlot & Tannat · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    395,00 Kč Jednotková cena 526,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    445,00 Kč Jednotková cena 593,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Růžové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    395,00 Kč Jednotková cena 526,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitiv · citrusy & hořkost · Itálie · 0,0 % obj. · 700 ml

    622,00 Kč Jednotková cena 888,57 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgie · 0,0 % obj. · 500 ml

    871,00 Kč Jednotková cena 1.742,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 500 ml

    Styl London Dry · bylinné & citrusy · Belgie · 0,0 % obj. · 500 ml

    871,00 Kč Jednotková cena 1.742,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternativa rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternativa tmavého destilátu · vanilka & koření · Belgie · 0,0 % obj. · 500 ml

    896,00 Kč Jednotková cena 1.792,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternativa rumu 0,0 % – 500 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgie · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    774,00 Kč Jednotková cena 1.935,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Duo Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

  • NONA Degustační Set Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objevovací Set · Botanické Destiláty · Belgie · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    990,00 Kč Jednotková cena 1.650,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Degustační Set Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • NONA Ginger Nealkoholický Destilát 200 ml

    Hřejivý zázvor a svěží citrus — vytříbený 0,0 % destilát v dokonale kompaktním balení.

    361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l
  • NONA Ginger Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hřejivé tóny zázvoru, svěží citrusy a bylinná hloubka — moderní 0,0 % destilát pro uvědoměné vychutnávání.

    819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Ginger Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 700 ml

    Elegantní ginový profil — 0,0 % alkoholu, 100% přírodní botanické složky.

    819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 700 ml

  • NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 200 ml

    Vytříbený botanický destilát — 9 bylin, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 200 ml

  • NONA Spritz nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

    Svěží citrusy, jemná hořkost a bylinná hloubka — moderní spritz v nealko verzi 0,0 %.

    819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Spritz nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

  • NONA Spritz Nealkoholický Aperitiv 200 ml

    Svěží citrusy, jemná hořkost a bylinná hloubka — moderní spritz v nealko verzi 0,0 %.

    361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l
  • Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

    Šumivé Trio · Elegantní · Oslava · Itálie · 0,0 % obj. · 3 × 750 ml

    1.373,00 Kč Jednotková cena 610,22 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

  • Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Šumivé · Itálie · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    599,00 Kč Jednotková cena 998,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

  • Prima Pavé Duo Nealkoholických Vín – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml

    Vinné Duo · Tiché & Šumivé · Itálie · 0,0 % obj. · 2 × 750 ml

    974,00 Kč Jednotková cena 649,33 Kč/l
  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

    Hedvábná textura a živá kyselinka — vytříbené bílé víno, 0,0 % obj..

    545,00 Kč Jednotková cena 726,67 Kč/l
  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Vytříbená porce zlatých bublinek — italské řemeslo ve vědomém doušku.

    240,00 Kč Jednotková cena 1.200,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml