Three mini bottles of Prima Pavé alcohol-free sparkling wine: Rosé Dolce, Rosé Brut, and Blanc de Blancs, arranged on a neutral backdrop.

Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

599,00 Kč
Přejít na informace o produktu
Three mini bottles of Prima Pavé alcohol-free sparkling wine: Rosé Dolce, Rosé Brut, and Blanc de Blancs, arranged on a neutral backdrop.
1/2
  • 3 ŠUMIVÉ STYLY
  • OD SUCHÉHO PO JEMNĚ SLADKÉ
  • 3 JEDNOPORCOVÉ LÁHVE
  • 0,0 % obj.

Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

599,00 Kč Jednotková cena 998,33 Kč/l
Včetně daní. Cena za dopravu se vypočítá u pokladny.
Skladem

Doprava zdarma od 1 700 Kč · Odeslání do 1–2 pracovních dnů · Doručení po odeslání: 1–3 pracovní dny · Doprava pod 1 700 Kč od 70 Kč

SLOŽENÍ
VÝŽIVOVÉ ÚDAJE (NA 100 ML)

DOPRAVA A PLATBA

Doručení do Česka:

  • Zásilkovna – výdejní místo / box — od 70 Kč · předpokládané doručení po odeslání: 1–3 pracovní dny.
  • DPD – doručení na adresu — od 95 Kč · předpokládané doručení po odeslání: 1–3 pracovní dny.

Doprava zdarma od 1 700 Kč při doručení DPD na adresu (do 58 kg) a do výdejního místa / boxu Zásilkovny (do 19 kg).

Dostupné způsoby dopravy a konečná cena závisí na hmotnosti objednávky a adrese a zobrazí se v pokladně. Zobrazit všechny sazby a podmínky dopravy.

Platební metody:


Bezpečná platba kartou a dalšími metodami dostupnými pro vaši zemi doručení. Přesné možnosti se zobrazí v pokladně.

Podrobné informace o platebních metodách najdete ZDE.

Specifikace

Země původu Itálie
Obsah alkoholu 0,0
Styl vína Šumivé víno

OBJEVTE VÍCE

Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Mocktail · Citrusový & Hořký · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l

Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Mocktail · Ovocný & Kořeněný · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l

Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Mocktail · Květinové & Citrusové · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l

SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

Mocktail · Bobulové & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l