Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Všechny Nealkoholické Nápoje

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
80 polož.
Třídit Propagováno
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Propagováno
  • Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

    Řemeslné pivo IPA · Sauvignon Blanc · údolí Loiry, Francie · 0,3 % obj. · 330 ml

    118,00 Kč Jednotková cena 357,58 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

  • Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc Nealkoholické Pivo – 330 ml

    Řemeslné pivo Golden Ale · Chenin Blanc · údolí Loiry, Francie · 0,2 % obj. · 330 ml

    118,00 Kč Jednotková cena 357,58 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc Nealkoholické Pivo – 330 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické bílé víno – 750 ml

    Tiché víno · Sauvignon Blanc & Colombard · Gaskoňsko, Francie · 0,0 % obj. · 750 ml

    312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické bílé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Colombard · Gaskoňsko, Francie · 0,0 % obj. · 750 ml

    362,00 Kč Jednotková cena 482,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

    Tiché víno · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gaskoňsko, Francie · 0,0 % obj. · 750 ml

    312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

    Tiché víno · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, Francie · 0,0 % obj. · 750 ml

    312,00 Kč Jednotková cena 416,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    444,00 Kč Jednotková cena 592,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Merlot & Tannat · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    394,00 Kč Jednotková cena 525,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické bílé víno – 750 ml

    Bílé víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    444,00 Kč Jednotková cena 592,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické bílé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Růžové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    394,00 Kč Jednotková cena 525,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické bílé víno – 750 ml

    Bílé víno · Colombard · Gaskoňsko, Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    394,00 Kč Jednotková cena 525,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické bílé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Blanc de Noir (Merlot) · Francie · <0,5 % obj. · 750 ml

    444,00 Kč Jednotková cena 592,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • Sada pro kempování a cestování karavanem 0,0 %

    Bundle · Připraveno na cesty · 0,0 % obj. · Vybaveno pro snadné venkovní chvíle

    Výprodejová cena  1.701,00 Kč Běžná cena 1.891,00 Kč Jednotková cena 309,27 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada pro kempování a cestování karavanem 0,0 %

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgie · 0,0 % obj. · 500 ml

    871,00 Kč Jednotková cena 1.742,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 500 ml

    Styl London Dry · bylinné & citrusy · Belgie · 0,0 % obj. · 500 ml

    871,00 Kč Jednotková cena 1.742,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternativa rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternativa tmavého destilátu · vanilka & koření · Belgie · 0,0 % obj. · 500 ml

    896,00 Kč Jednotková cena 1.792,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternativa rumu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitiv · citrusy & hořkost · Itálie · 0,0 % obj. · 700 ml

    621,00 Kč Jednotková cena 887,14 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svěží italské rosé šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovoce, bez kompromisů.

    322,00 Kč Jednotková cena 429,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svěží italské šumivé víno z Glera — 0,0 % alkoholu, živé perlení, bez kompromisů.

    322,00 Kč Jednotková cena 429,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svěží a elegantní italské bílé víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vytříbený charakter, bez kompromisů.

    297,00 Kč Jednotková cena 396,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Hladké italské červené víno z odrůdy Merlot Khorus — 0,0 % alkoholu, sametový charakter, bez kompromisů.

    297,00 Kč Jednotková cena 396,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Hořký · Francie · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    342,00 Kč Jednotková cena 456,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Hořký · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

    123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

Objevte celou kolekci nealko nápojů Sober Table vybraných k večeři, jako dárek, pro návštěvy i každodenní chvíle. Najdete zde 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitivy a nealkoholické destiláty vybrané podle chuti, vyváženosti a skutečných příležitostí.

Od tichého nealkoholického vína až po hotové mocktaily a botanické nealko destiláty je každá láhev kurátorsky vybraná tak, aby nealko volba působila stylově, jednoduše a přirozeně.