Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Všechny Nealkoholické Nápoje

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
75 polož.
Třídit Propagováno
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Propagováno
  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Kořeněný · Francie · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    342,00 Kč Jednotková cena 456,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Kořeněný · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

    123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Květinové & Citrusové · Francie · 0,0 % obj. · 250 ml

    123,00 Kč Jednotková cena 492,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Květinové & Citrusové · Francie · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    342,00 Kč Jednotková cena 456,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

    Šumivé Trio · Elegantní · Oslava · Itálie · 0,0 % obj. · 3 × 750 ml

    1.373,00 Kč Jednotková cena 610,22 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

  • Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Šumivé · Itálie · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    599,00 Kč Jednotková cena 998,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

  • SIR. JAMES 101 Sada Mocktailů 0,0 % – 7 × 250 ml

    Sada Mocktailů · Hotové Nealkoholické Koktejly · Citrusové · Ovocné · Botanické · 0,0 % obj. · 7 × 250 ml

    525,00 Kč Jednotková cena 300,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Sada Mocktailů 0,0 % – 7 × 250 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgie · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    774,00 Kč Jednotková cena 1.935,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Duo Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

  • NONA Degustační Set Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objevovací Set · Botanické Destiláty · Belgie · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    990,00 Kč Jednotková cena 1.650,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Degustační Set Botanických Destilátů Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • NONA Ginger Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hřejivé tóny zázvoru, svěží citrusy a bylinná hloubka — moderní 0,0 % destilát pro uvědoměné vychutnávání.

    819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Ginger Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 200 ml

    Vytříbený botanický destilát — 9 bylin, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 200 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

    Svěží a elegantní španělské Chardonnay — 0,0 % alkoholu, vytříbený charakter, bez kompromisů.

    198,00 Kč Jednotková cena 264,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml

    Svěží a živé španělské šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantní perlení, bez kompromisů.

    223,00 Kč Jednotková cena 297,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Nealkoholické Šumivé Bílé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml

    Lehké a osvěžující španělské rosé — 0,0 % alkoholu, jemně ovocný charakter, bez kompromisů.

    198,00 Kč Jednotková cena 264,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Rosé Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španělský Merlot se středně plným až plným tělem — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisů.

    198,00 Kč Jednotková cena 264,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Premium Merlot Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml

    Svěží a elegantní španělské Chardonnay z ekologického zemědělství — 0,0 % alkoholu, přirozeně vytvořené, bez kompromisů.

    213,00 Kč Jednotková cena 289,80 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Organic Chardonnay Nealkoholické Bílé Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španělský Merlot z ekologického zemědělství se středně plným tělem — 0,0 % alkoholu, přirozeně vytvořený, bez kompromisů.

    213,00 Kč Jednotková cena 289,80 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    LUSSORY Organic Merlot Nealkoholické Červené Víno 735 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Jemně sladké, radostně růžové — italské bublinky v jediné sklence.

    240,00 Kč Jednotková cena 1.200,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Mini lahvička s velkým jiskřením — křupavá, elegantní a připravená na cesty.

    240,00 Kč Jednotková cena 1.200,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Vytříbená porce zlatých bublinek — italské řemeslo ve vědomém doušku.

    240,00 Kč Jednotková cena 1.200,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Rafinované italské bublinky s hloubkou a elegancí — prémiová oslava bez alkoholu.

    662,00 Kč Jednotková cena 882,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Přirozeně sladké italské bublinky — jasné bobule, hedvábná mousse, 0,0 % alkoholu.

    572,00 Kč Jednotková cena 762,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Živé bublinky a elegantní růžový odstín — rosé připravené k oslavě, bez alkoholu.

    572,00 Kč Jednotková cena 762,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Elegantní bublinky ze severní Itálie — nealkoholické, rafinované a připravené k oslavám.

    573,00 Kč Jednotková cena 764,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

Objevte celou kolekci nealko nápojů Sober Table vybraných k večeři, jako dárek, pro návštěvy i každodenní chvíle. Najdete zde 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitivy a nealkoholické destiláty vybrané podle chuti, vyváženosti a skutečných příležitostí.

Od tichého nealkoholického vína až po hotové mocktaily a botanické nealko destiláty je každá láhev kurátorsky vybraná tak, aby nealko volba působila stylově, jednoduše a přirozeně.