Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Všechny Nealkoholické Nápoje

Přejít na seznam výsledků
Aktivní filtry:
80 polož.
Třídit Propagováno
Sloupcová mřížka
Sloupcová mřížka

Filtr

Aktivní filtry:
Třídit Propagováno
  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitiv 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Hořký Pomeranč & Citrus · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitiv 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Máta & Limeta · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobulové & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 250 ml

    68,00 Kč Jednotková cena 272,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 700 ml

    Elegantní ginový profil — 0,0 % alkoholu, 100% přírodní botanické složky.

    819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA June nealkoholická alternativa ginu 0,0 % – 700 ml

  • NONA Spritz nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

    Svěží citrusy, jemná hořkost a bylinná hloubka — moderní spritz v nealko verzi 0,0 %.

    819,00 Kč Jednotková cena 1.170,00 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    NONA Spritz nealkoholický aperitiv 0,0 % – 700 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Grep & limetka · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Botanické & citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Bobulové & citrusové · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Zázvor & citrusy · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Tropické & ovocné · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

    Party Pack · Máta & Limeta · Belgie · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balení 12 ks · Hořký pomeranč & citrusy · Belgie · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    749,00 Kč Jednotková cena 249,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

  • Long Weekend Escape Bundle 0,0 %

    Bundle · Navrženo pro víkendové úniky · 0,0 % obj. · cca 25+ jednoduchých porcí

    Výprodejová cena  2.145,00 Kč Běžná cena 2.392,00 Kč
  • Prima Pavé Duo Nealkoholických Vín – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml

    Vinné Duo · Tiché & Šumivé · Itálie · 0,0 % obj. · 2 × 750 ml

    973,00 Kč Jednotková cena 648,67 Kč/l
  • NONA Ginger Nealkoholický Destilát 200 ml

    Hřejivý zázvor a svěží citrus — vytříbený 0,0 % destilát v dokonale kompaktním balení.

    361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l
  • NONA Spritz Nealkoholický Aperitiv 200 ml

    Svěží citrusy, jemná hořkost a bylinná hloubka — moderní spritz v nealko verzi 0,0 %.

    361,00 Kč Jednotková cena 1.805,00 Kč/l
  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Nealkoholické Bílé Víno 750 ml

    Hedvábná textura a živá kyselinka — vytříbené bílé víno, 0,0 % obj..

    545,00 Kč Jednotková cena 726,67 Kč/l
  • Colibrì Degustační sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

    Čtyři styly italského vína s 0,0 % alkoholu – bílé, červené a dvě šumivá vína. 4 × 750 ml.

    1.237,00 Kč Jednotková cena 412,33 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Colibrì Degustační sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholického šumivého vína a spritzů – 7 lahví

    Jedno francouzské šumivé víno a šest hotových spritzů ve třech příchutích. 7 lahví, 2,25 l.

    1.178,00 Kč Jednotková cena 523,56 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada nealkoholického šumivého vína a spritzů – 7 lahví

  • Sada nealkoholických červených vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

    Červené ovoce a sametová textura z Itálie, tmavé ovoce a jemné koření z Francie. Dvě lahve od každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    1.217,00 Kč Jednotková cena 405,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada nealkoholických červených vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholických bílých vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

    Květinový Traminer z Itálie a svěží Sauvignon Blanc–Colombard z Francie. Dvě lahve od každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    1.217,00 Kč Jednotková cena 405,67 Kč/l
    Zobrazit informace obchodu

    Sada nealkoholických bílých vín z Francie a Itálie – 4 × 750 ml

Objevte celou kolekci nealko nápojů Sober Table vybraných k večeři, jako dárek, pro návštěvy i každodenní chvíle. Najdete zde 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitivy a nealkoholické destiláty vybrané podle chuti, vyváženosti a skutečných příležitostí.

Od tichého nealkoholického vína až po hotové mocktaily a botanické nealko destiláty je každá láhev kurátorsky vybraná tak, aby nealko volba působila stylově, jednoduše a přirozeně.