Friends serving Sir James 101 Mojito alcohol-free mocktails with mint and lime

Nealkoholické Klasické Koktaily

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 6
Zoradiť Najpredávanejšie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Najpredávanejšie
  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobuľové & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Mäta & Limeta · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

Objavte nealko koktaily inšpirované klasickými drinkami, vybrané na jednoduché hostenie, aperitívne chvíle aj nenútené oslavy. Táto kolekcia spája hotové koktailové alternatívy s vyváženosťou, sviežosťou a dospelým chuťovým zážitkom — bez alkoholu.

Netreba nič miešať: stačí vychladiť, otvoriť a podávať. Od gin & tonic štýlov až po citrusové, mätové a ovocné klasiky je každý mocktail vybraný podľa chuti, pohodlia a príležitosti.