PRIMA PAVÉ Bianca D’Or Non-Alcoholic being poured into a glass, served with cheese, grapes, and walnuts on a light table setting.

PRIMA PAVÉ

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 9
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Elegantné bublinky zo severného Talianska — nealkoholické, rafinované a pripravené na oslavu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Rafinované talianske bublinky s hĺbkou a eleganciou — prémiový oslavný dúšok bez alkoholu.

    €26,60 Jednotková cena €35,47/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Prirodzene sladké talianske bublinky — žiarivé bobuľové tóny, hodvábne perlenie, 0,0 % alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Živé bublinky a elegantné ružové odtiene — rosé pripravené na oslavu, bez alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Mini fľaša s veľkým perlením — svieža, elegantná a pripravená na cestovanie.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Jemne sladké, radostne ružové — talianske perlenie v single-pour fľaši.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Rafinovaná 200 ml fľaša plná zlatistých bubliniek — čisté talianske remeslo v vedomom dúšku.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Šumivé · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €24,00 Jednotková cena €40,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Hodvábna textúra a žiarivá kyselinka — rafinované tiché biele víno, 0,0 % alkoholu.

    €21,90 Jednotková cena €29,20/l

Objavte Prima Pavé v Sober Table — prémiové talianske nealkoholické vína vytvorené na večere, prípitky, darčeky a štýlové aperitívne chvíle. Vyrobené z udržateľne pestovaného hrozna, Prima Pavé ponúka 0,0% vína bez pridaného cukru, s vycibreným chuťovým profilom a ľahším nealko štýlom.

Kolekcia zahŕňa elegantné tiché vína aj ocenené nealkoholické šumivé vína. Vegánske a halal certifikované, Prima Pavé je elegantná voľba na večere, oslavy aj chvíle, keď si chcete vychutnať vínnu kultúru bez alkoholu.

💡 Vedeli ste? Taliansko vyrába viac šumivého vína než ktorákoľvek iná krajina na svete. Tamojší vinári dokonale ovládli umenie sviežich a výrazných bubliniek — od chrumkavých bielych vín po živé rosé — vytvorených pre radostné chvíle života.