Sober Table alcohol-free apéro with Yoleau drinks enjoyed by friends on a sunny French terrace.

Nealkoholický Spritz

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 8
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Horký Pomaranč & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

Objavte nealko spritz vybraný na aperitívne chvíle, terasu, návštevy aj nenútené oslavy. Táto kolekcia spája hotové spritz drinky so sviežosťou, jemnou horkosťou a ľahkým dospelým chuťovým zážitkom — bez alkoholu.

Netreba nič miešať: stačí vychladiť, otvoriť a podávať. Od citrusových aperitívnych štýlov až po ovocnejšie nealko spritz drinky je každá fľaša vybraná podľa chuti, vyváženosti a jednoduchého servírovania.

💡 Vedeli ste, že? Spritz pochádza z Benátok 19. storočia, kde sa víno riedilo perlivou vodou, aby vznikol ľahší, osviežujúci a ľahko pitelný štýl nápoja.