LUSSORY Premium Sparkling Non-Alcoholic White Wine bottle with a flute of golden bubbles, surrounded by citrus fruits and flowers in a sunny outdoor setting.

LUSSORY

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 6
Zoradiť Najpredávanejšie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Najpredávanejšie
  • LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay — 0,0 % alkoholu, rafinovaný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Svieže a živé španielske šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantné perlenie, bez kompromisov.

    €8,90 Jednotková cena €11,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

    Ľahké a osviežujúce španielske rosé — 0,0 % alkoholu, jemne ovocný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španielsky Merlot so stredne plným až plným telom — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay z ekologického poľnohospodárstva — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorené, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španielsky Merlot z ekologického poľnohospodárstva so stredným telom — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorený, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

Objavte Lussory v Sober Table — španielske nealkoholické vína vytvorené na večere, prípitky, darčeky aj každodenné potešenie. Kolekcia zahŕňa tiché aj šumivé 0,0% vína s prístupnou chuťou, sviežosťou a klasickým charakterom inšpirovaným vínom.

Od ľahko piteľných červených a bielych vín až po šumivé štýly na oslavy ponúka Lussory jednoduchý spôsob, ako si vychutnať španielsku vínnu kultúru bez alkoholu. Každá fľaša je vybraná podľa chuti, vyváženosti a skutočných príležitostí.

💡Vedeli ste? Španielsko patrí medzi svetových priekopníkov v profesionálnej dealkoholizácii vína —
najmä v regióne La Mancha, kde sa moderné technológie stretávajú so stáročiami vinárskej tradície. LUSSORY je súčasťou tejto inovácie — skutočné víno, len bez alkoholu.