Sober Table bartender mixing a cocktail with Niets Co alcohol-free spirits including Botaniets and Havaniets.

Niets

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 4
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

    Štýl London Dry · byliny & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitív · citrusy & horkosť · Taliansko · 0,0 % obj. · 700 ml

    €24,90 Jednotková cena €35,57/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternatíva tmavého destilátu · vanilka & korenie · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €35,90 Jednotková cena €71,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

Objavte Niets v Sober Table — oceňované 0,0% nealko destiláty vytvorené na gin & tonic, spritz chvíle, aperitívne servírovanie a kreatívne mocktaily. Niets vychádza z belgickej destilačnej tradície a prináša botanickú hĺbku, vyváženosť a seriózny dospelý chuťový zážitok — bez alkoholu.

Od sviežich botanických štýlov až po aperitívne a dark spirit alternatívy je každá fľaša vybraná podľa chuti, univerzálnosti a príležitosti. Podávajte s tonikom, sódou, citrusmi alebo ľadom, prípadne použite ako základ na elegantné nealko koktaily.

💡Vedeli ste? Niets pracuje s nealko destilátmi pomocou troch rôznych metód: destilácie, dealkoholizácie a macerácie — každá z nich pomáha zachovať hĺbku, arómu a dospelý 0,0% chuťový zážitok.