Moderato Cuvée Révolutionnaire rosé Gros Manseng Merlot alcohol-free wine bottle with empty glass on pedestal

Nealkoholické Rosé Víno

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 3
Zoradiť Dátum, od najnovších po najstaršie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Dátum, od najnovších po najstaršie
  • Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

    Tiché víno · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Ružové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

    Ľahké a osviežujúce španielske rosé — 0,0 % alkoholu, jemne ovocný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

Odkryj różowe wino bezalkoholowe wybrane na aperitif, lekkie kolacje, prezenty i cieplejsze dni. Ta kolekcja łączy spokojne wina rosé bez alkoholu ze świeżością, owocowością i prawdziwym doświadczeniem wina — bez alkoholu.

Od rześkich, wytrawnych stylów rosé po łagodniejsze, bardziej owocowe butelki, każde wino jest wybierane pod kątem smaku, balansu i łatwego łączenia z jedzeniem. Elegancki wybór do sałatek, owoców morza, lekkiego makaronu, ogrodowych spotkań i chwil, kiedy chcesz sięgnąć po rosé w wersji bezalkoholowej.

💡 Vedeli ste, že… Typická ružová farba rosé vzniká krátkym kontaktom so šupkami červeného hrozna — a to aj v jeho nealkoholickej podobe.