Three alcohol-free cocktails raised in a toast, served in elegant glassware against a dark, atmospheric background.

Nealkoholické destiláty

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 12
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

    Prémiové botanické zložky, nulový alkohol — osviežujúca chuť ginu nanovo predstavená.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

    Štýl London Dry · byliny & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitív · citrusy & horkosť · Taliansko · 0,0 % obj. · 700 ml

    €24,90 Jednotková cena €35,57/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternatíva tmavého destilátu · vanilka & korenie · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €35,90 Jednotková cena €71,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

    Hrejivá zázvorová korenistosť, jasné citrusové tóny a bylinná hĺbka — moderný destilát 0,0 % pre uvedomelé pitie.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 700 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    €26,60 Jednotková cena €66,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

  • NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objavovací Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €39,80 Jednotková cena €66,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Rafinovaný botanický destilát — 9 bylín, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

  • NONA Ginger – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Hrejivý zázvor, jasné citrusy — rafinovaný destilát 0,0 % v ideálne kompaktnej fľaši.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
  • NONA Spritz – Nealkoholický Aperitív 200 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l

Objavte nealkoholické destiláty, nealko aperitívy a botanické alternatívy vybrané na jednoduché servírovanie, spritz chvíle aj kreatívne mocktaily. Táto kolekcia spája nealko gin, 0,0% destiláty a aperitívne štýly s aromatickou hĺbkou, vyváženosťou a dospelým chuťovým zážitkom — bez alkoholu.

Podávajte s tonikom, sódou, citrusmi alebo nealkoholickým šumivým vínom, prípadne použite ako základ na jednoduché nealko koktaily. Každá fľaša je vybraná podľa chuti, univerzálnosti a príležitosti: od botanických alternatív až po horkosladké aperitívne štýly.

💡 Zaujímavosť: Mnohí výrobcovia nealkoholických destilátov stále používajú medené kotlíkové destilačné prístroje, rovnako ako pri klasickom gine či whisky — fermentáciu však úplne vynechávajú.