Long-weekend alcohol-free bundle with Colibrì sparkling wines, Yoleau spritz packs and Aperiniets on a sunlit terrace.

Balíčky a Darčekové Sety

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 13
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Sada nealkoholického šumivého vína a spritzov – 7 fliaš

    Jedno francúzske šumivé víno a šesť hotových spritzov v troch príchutiach. 7 fliaš, 2,25 l.

    €47,20 Jednotková cena €20,98/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada nealkoholického šumivého vína a spritzov – 7 fliaš

  • Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

    Štyri štýly talianskeho vína s 0,0 % alkoholu – biele, červené a dve šumivé vína. 4 × 750 ml.

    €49,60 Jednotková cena €16,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

  • SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

    Sada Mocktailov · Hotové Nealkoholické Koktaily · Citrusové · Ovocné · Botanické · 0,0 % obj. · 7 × 250 ml

    €21,00 Jednotková cena €12,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

  • French Apéro Degustačná Sada Nealkoholických Nápojov – 12 Fliaš

    Biele a červené víno, tri príchute spritzu a dve pivá s hroznovou šťavou. 12 fliaš, 7 chutí, 4,32 l.

    €79,80 Jednotková cena €18,47/l
    Zobraziť informácie o obchode

    French Apéro Degustačná Sada Nealkoholických Nápojov – 12 Fliaš

  • Sada na kempovanie a cestovanie karavanom 0,0 %

    Set · Pripravené na cestu · 0,0 % obj. · Pripravené na jednoduché chvíle vonku

    Cena po zľave  €68,20 Normálna cena €75,80 Jednotková cena €12,40/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada na kempovanie a cestovanie karavanom 0,0 %

  • NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

    Objavovací Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €39,80 Jednotková cena €66,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Degustačný Set Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 3 × 200 ml

  • Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

    Šumivé Trio · Elegantné · Oslava · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 750 ml

    €55,00 Jednotková cena €24,44/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 750 ml

  • NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

    Duo Set · Botanické Destiláty · Belgicko · 0,0 % obj. · 2 × 200 ml

    €26,60 Jednotková cena €66,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Duo Botanických Destilátov Bez Alkoholu – 2 × 200 ml

  • Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

    Mini Trio · Šumivé · Taliansko · 0,0 % obj. · 3 × 200 ml

    €24,00 Jednotková cena €40,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Prima Pavé Mini Trio Nealkoholických Šumivých Vín – 3 × 200 ml

  • Long Weekend Escape Bundle 0,0 %

    Set · Navrhnuté na víkendové úniky · 0,0 % obj. · cca 25+ jednoduchých porcií

    Cena po zľave  €86,00 Normálna cena €95,90
  • Prima Pavé Duo Nealkoholických Vín – Grand Cuvée & Bianca D’or – 2 × 750 ml

    Vínne Duo · Tiché & Šumivé · Taliansko · 0,0 % obj. · 2 × 750 ml

    €39,00 Jednotková cena €26,00/l
  • Moderato sada nealkoholických vín k večeri – 4 × 750 ml

    Štyri francúzske štýly vína od prvého prípitku po hlavný chod. 4 × 750 ml · 3 l.

    €65,20 Jednotková cena €21,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato sada nealkoholických vín k večeri – 4 × 750 ml

  • Sada nealkoholických bielych vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml

    Kvetinový Traminer z Talianska a svieži Sauvignon Blanc–Colombard z Francúzska. Dve fľaše z každého vína · 4 × 750 ml · 0,0 % alkoholu.

    €48,80 Jednotková cena €16,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Sada nealkoholických bielych vín z Francúzska a Talianska – 4 × 750 ml

Objavte nealko darčekové sady, degustačné sety a drink balíčky vybrané na darčeky, návštevy aj jednoduché objavovanie nových chutí. Táto kolekcia spája 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitívy a nealkoholické destiláty v kurátorských setoch na skutočné príležitosti.

Od premyslených darčekov bez alkoholu až po degustačné balíčky na vyskúšanie nových štýlov je každý set vybraný podľa chuti, vyváženosti a prezentácie. Jednoduchý spôsob, ako objaviť Sober Table alebo darovať prémiové nealko nápoje.