Botaniets Original alcohol-free botanical spirit being poured into a glass with ice for a cocktail serve.

Nealkoholické Alternatívy Ginu

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 3
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

    Štýl London Dry · byliny & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

  • NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

    Prémiové botanické zložky, nulový alkohol — osviežujúca chuť ginu nanovo predstavená.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

  • NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

    Rafinovaný botanický destilát — 9 bylín, 0,0 % alkoholu, čistá chuť.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June – Botanický Nealkoholický Destilát 200 ml

Objavte nealko gin a gin alternatívy vybrané na gin & tonic, jednoduché servírovanie aj kreatívne mocktaily. Táto kolekcia spája botanické 0,0% destiláty s tónmi citrusov, bylín, korenia a aromatickou hĺbkou — bez alkoholu.

Podávajte s tonikom, ľadom a citrusmi alebo použite ako základ na nealko koktaily. Každá fľaša je vybraná podľa chuti, vyváženosti a univerzálnosti: od klasických ginových profilov až po moderné botanické alternatívy.

💡 Vedeli ste, že? Mnohé nealkoholické alternatívy ginu využívajú parnú destiláciu alebo maceráciu na získanie chutí z borievky, bylín a korenín.