Moderato Colombard alcohol-free white wine served with two glasses and plated dishes in a warm restaurant setting.

Moderato

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 10
Zoradiť Najrelevantnejšie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Najrelevantnejšie
  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

    Tiché víno · Sauvignon Blanc & Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

    Tiché víno · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Ružové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €14,50 Jednotková cena €19,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

    Tiché víno · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Merlot & Tannat · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Blanc de Noir (Merlot) · Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

Objavte Moderato v Sober Table — francúzske nealkoholické vína vytvorené na večere, aperitívne chvíle, prípitky aj každodenné potešenie. Moderato vychádza z francúzskej vínnej kultúry, pracuje s výraznými odrodami hrozna a starostlivou dealkoholizáciou, aby zachovalo sviežosť, štruktúru a aromatickú vyváženosť.

Kolekcia zahŕňa 0,0% červené, biele, ružové aj šumivé vína s elegantným charakterom blízkym vínu. Od odrôd Colombard a Chardonnay až po Merlot, Tannat a šumivé cuvée ponúka Moderato premyslený spôsob, ako si vychutnať francúzsku vínnu kultúru bez alkoholu.

💡Vedeli ste? Moderato využíva vákuovú destiláciu pri nízkej teplote, aby alkohol odstránilo šetrne a pomohlo zachovať arómu, sviežosť aj štruktúru vína.