Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Najpredávanejšie

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 20
Zoradiť Najpredávanejšie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Najpredávanejšie
  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobuľové & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Mäta & Limeta · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Horký Pomaranč & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže a elegantné talianske biele víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vycibrený charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay — 0,0 % alkoholu, rafinovaný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Svieže a živé španielske šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantné perlenie, bez kompromisov.

    €8,90 Jednotková cena €11,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

    Ľahké a osviežujúce španielske rosé — 0,0 % alkoholu, jemne ovocný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španielsky Merlot so stredne plným až plným telom — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay z ekologického poľnohospodárstva — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorené, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španielsky Merlot z ekologického poľnohospodárstva so stredným telom — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorený, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

  • NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

    Prémiové botanické zložky, nulový alkohol — osviežujúca chuť ginu nanovo predstavená.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA June nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 700 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Hodvábna textúra a žiarivá kyselinka — rafinované tiché biele víno, 0,0 % alkoholu.

    €21,90 Jednotková cena €29,20/l
  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

Objevte bestsellery Sober Table: nealko nápoje, které zákazníci vybírají k večeři, jako dárek, pro návštěvy i každodenní chvíle. Tato kolekce spojuje oblíbená 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitivy a nealkoholické destiláty.

Dobré místo, kde začít, pokud vybíráte nealko nápoje poprvé nebo hledáte ověřené favority. Každá láhev je vybraná podle chuti, vyváženosti a snadného požitku bez alkoholu.