Sir James 101 alcohol-free mocktail bottles with colourful served cocktails, citrus and fresh herbs on a sunlit table.

SIR. JAMES 101

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 15
Zoradiť Najpredávanejšie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Najpredávanejšie
  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobuľové & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Mäta & Limeta · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Horký Pomaranč & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Horký pomaranč & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

    Party Pack · Mäta & Limeta · Belgicko · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Botanické & citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Bobuľové & citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Zázvor & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Tropické & ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

    Sada Mocktailov · Hotové Nealkoholické Koktaily · Citrusové · Ovocné · Botanické · 0,0 % obj. · 7 × 250 ml

    €21,00 Jednotková cena €12,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Sada Mocktailov 0,0 % – 7 × 250 ml

Objavte Sir. James 101 v Sober Table — hotové nealko koktaily inšpirované klasickými drinkami. Sú vytvorené na jednoduché hostenie, oslavy aj pokojné aperitívne chvíle a prinášajú známe koktailové chute v praktickom 0,0% formáte.

Netreba nič miešať: stačí vychladiť, otvoriť a podávať. Od gin & tonic štýlov až po mojito, spritz a ovocné mocktaily ponúka Sir. James 101 jednoduchý spôsob, ako servírovať klasické koktaily bez alkoholu.

💡 Vedeli ste? Citrusová aróma sa k nosu dostane ešte pred prvým dúškom, a práve preto môže jednoduchá citrónová alebo pomarančová kôra úplne zmeniť dojem z nápoja.