Person holding a bottle of Colibrì Spumante Rosé alcohol-free sparkling wine outdoors.

Colibri

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 5
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske šumivé víno z Glera — 0,0 % alkoholu, živé perlenie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske ružové šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovocie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Hladké talianske červené víno z Merlot Khorus — 0,0 % alkoholu, zamatový charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže a elegantné talianske biele víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vycibrený charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

    Štyri štýly talianskeho vína s 0,0 % alkoholu – biele, červené a dve šumivé vína. 4 × 750 ml.

    €49,60 Jednotková cena €16,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Degustačná sada nealkoholických vín – 4 × 750 ml

Objavte Colibrì v Sober Table — talianske nealkoholické vína vytvorené na každodenné potešenie. Svieže, ovocné a ľahko piteľné, ponúkajú vyvážený a prístupný pohľad na nealkoholické víno.

Vyrábané v Taliansku z dôkladne vybraného hrozna, vína Colibrì spájajú modernú dealkoholizáciu s dôrazom na chuť, vyváženosť a piteľnosť. Kolekcia zahŕňa 0,0% biele, červené, ružové aj šumivé vína so sviežim charakterom a moderným nealko štýlom.

💡 Vedeli ste, že? PIWI (Pilzwiderstandsfähige Rebsorten) označuje moderné odrody viniča vyšľachtené pre vyššiu prirodzenú odolnosť vo vinici, čo pomáha znižovať potrebu chemických ošetrení a podporuje udržateľnejšie vinárstvo.