Wide modern bar display of alcohol-free drinks from Sober Table, featuring sparkling wine, wine, beer, aperitifs, distilled spirits and mocktails arranged with elegant served drinks in a stylish light interior.

Novinky

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 21
Zoradiť Dátum, od najnovších po najstaršie
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Dátum, od najnovších po najstaršie
  • Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

    Remeselné pivo IPA · Sauvignon Blanc · údolie Loiry, Francúzsko · 0,3 % obj. · 330 ml

    €4,70 Jednotková cena €14,24/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Divin Bière des Vendanges IPA Sauvignon Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

  • Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

    Remeselné pivo Golden Ale · Chenin Blanc · údolie Loiry, Francúzsko · 0,2 % obj. · 330 ml

    €4,70 Jednotková cena €14,24/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Divin Bière des Vendanges Blonde Chenin Blanc nealkoholické pivo – 330 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

    Tiché víno · Sauvignon Blanc & Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €14,50 Jednotková cena €19,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

    Tiché víno · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

    Tiché víno · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Merlot & Tannat · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Ružové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Blanc de Noir (Merlot) · Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

    Citrusový profil · zázvor & yuzu · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Ginger & Yuzu nealkoholický destilát 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

    Štýl London Dry · byliny & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €34,90 Jednotková cena €69,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Botaniets Original nealkoholická alternatíva ginu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternatíva tmavého destilátu · vanilka & korenie · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €35,90 Jednotková cena €71,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitív · citrusy & horkosť · Taliansko · 0,0 % obj. · 700 ml

    €24,90 Jednotková cena €35,57/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske ružové šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovocie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske šumivé víno z Glera — 0,0 % alkoholu, živé perlenie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže a elegantné talianske biele víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vycibrený charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Hladké talianske červené víno z Merlot Khorus — 0,0 % alkoholu, zamatový charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

Objavte najnovšie nealko nápoje v kolekcii Sober Table. Nájdete tu nové 0,0% vína, nealko sekt, mocktaily, aperitívy a nealkoholické destiláty vybrané podľa chuti, vyváženosti a skutočných príležitostí.

Od nových vín k večeri až po hotové mocktaily a botanické alternatívy je každá novinka vybraná tak, aby priniesla do nealko pitia niečo svieže.