Prima Pavé alcohol-free white, rosé and sparkling wines served with coupe glasses and a shared grazing board.

Nealkoholické šumivé víno

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 12
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske ružové šumivé víno z Glera a Merlot — 0,0 % alkoholu, živé ovocie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante Rosé Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Blanc de Noir (Merlot) · Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže talianske šumivé víno z Glera — 0,0 % alkoholu, živé perlenie, bez kompromisov.

    €12,90 Jednotková cena €17,20/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Spumante White Nealkoholické Šumivé Víno 0,0 % – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Elegantné bublinky zo severného Talianska — nealkoholické, rafinované a pripravené na oslavu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

    Šumivé víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €14,50 Jednotková cena €19,33/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Pétillant nealkoholické šumivé víno – 750 ml

  • LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Svieže a živé španielske šumivé víno — 0,0 % alkoholu, elegantné perlenie, bez kompromisov.

    €8,90 Jednotková cena €11,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Sparkling 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Jemne sladké, radostne ružové — talianske perlenie v single-pour fľaši.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Mini fľaša s veľkým perlením — svieža, elegantná a pripravená na cestovanie.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

    Rafinovaná 200 ml fľaša plná zlatistých bubliniek — čisté talianske remeslo v vedomom dúšku.

    €9,90 Jednotková cena €49,50/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Blanc de Blancs 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 200 ml

  • PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Rafinované talianske bublinky s hĺbkou a eleganciou — prémiový oslavný dúšok bez alkoholu.

    €26,60 Jednotková cena €35,47/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Grand Cuvée 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Prirodzene sladké talianske bublinky — žiarivé bobuľové tóny, hodvábne perlenie, 0,0 % alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Dolce Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

    Živé bublinky a elegantné ružové odtiene — rosé pripravené na oslavu, bez alkoholu.

    €23,00 Jednotková cena €30,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    PRIMA PAVÉ Rosé Brut 0,0 % – Nealkoholické Šumivé Víno 750 ml

Objavte nealkoholické šumivé víno a nealko sekt vybrané na oslavy, darčeky aj ľahké aperitívne chvíle. Táto kolekcia spája šumivé vína bez alkoholu so sviežosťou, jemnými bublinkami a slávnostným zážitkom z vína — bez alkoholu.

Od elegantných bielych šumivých vín až po výraznejšie rosé štýly je každá fľaša vybraná podľa chuti, vyváženosti a príležitosti. Ideálne na prípitok, večeru, ako darček aj na chvíle, keď chcete niečo šumivé, štýlové a 0,0%.

💡 Zaujímavosť: Mnohé nealkoholické šumivé vína získavajú svoje bublinky prirodzene počas fermentácie — alkohol sa odstraňuje až následne, vďaka čomu si zachovávajú autentický perlivý charakter.