Sir James 101 alcohol-free mocktail bottles with colourful served cocktails, citrus and fresh herbs on a sunlit table.

Mocktaily

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 20
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €4,90 Jednotková cena €19,60/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Bobuľové & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Botanické & Citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Horký Pomaranč & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Tropické & Ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Passionfruit Martini 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Zázvor & Citrus · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · Mäta & Limeta · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

    Mocktail · grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 250 ml

    €2,70 Jednotková cena €10,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 250 ml

  • Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Ovocný & Pikantný · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Raspberry & Timut Pepper Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Citrusový & Horký · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Bitter Orange Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

    Mocktail · Kvetinové & Citrusové · Francúzsko · 0,0 % obj. · 3 × 250 ml

    €13,70 Jednotková cena €18,27/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Yoleau Elderflower Spritz Mocktail 0,0 % – 3 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Botanické & citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Zázvor & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Ginger Mule 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

    Party Pack · Mäta & Limeta · Belgicko · 0.0% ABV · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholické Mojito 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Tropické & ovocné · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Passionfruit Martini 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Horký pomaranč & citrusy · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Spritz Aperitif 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Bobuľové & citrusové · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholický Pink Gin & Tonic 0,0 % – 12 × 250 ml

  • SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

    Balenie 12 ks · Grep & limetka · Belgicko · 0,0 % obj. · 12 × 250 ml

    €30,00 Jednotková cena €10,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    SIR. JAMES 101 Nealkoholická Paloma 0,0 % – 12 × 250 ml

Objavte mocktaily a hotové nealko koktaily vybrané na aperitív, návštevy aj každodenné chvíle osláv. Táto kolekcia spája spritz drinky, mocktaily a koktailové alternatívy so sviežosťou, vyváženosťou a dospelým chuťovým zážitkom — bez alkoholu.

Netreba nič miešať: stačí vychladiť, otvoriť a podávať. Od citrusových spritz štýlov až po ovocné a botanické mocktaily je každý drink vybraný podľa chuti, pohodlia a príležitosti.

💡 Zaujímavosť: Slovo „mocktail“ sa prvýkrát objavilo v tlači už v roku 1916, keď barmani začali vytvárať elegantné nealkoholické alternatívy pre spoločenské udalosti.