Moderato Colombard alcohol-free white wine served with two glasses and plated dishes in a warm restaurant setting.

Nealkoholické víno

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 16
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže a elegantné talianske biele víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vycibrený charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Hladké talianske červené víno z Merlot Khorus — 0,0 % alkoholu, zamatový charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì Red Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

    Tiché víno · Colombard & Cabernet Sauvignon · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rosé nealkoholické rosé víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Merlot & Tannat · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Merlot–Tannat nealkoholické červené víno – 750 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay — 0,0 % alkoholu, rafinovaný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

    Tiché víno · Sauvignon Blanc & Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

  • LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

    Ľahké a osviežujúce španielske rosé — 0,0 % alkoholu, jemne ovocný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Rosé 0,0 % – Nealkoholické Víno 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

  • LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

    Hladký španielsky Merlot so stredne plným až plným telom — 0,0 % alkoholu, bohatý charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay z ekologického poľnohospodárstva — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorené, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

  • LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

    Hladký španielsky Merlot z ekologického poľnohospodárstva so stredným telom — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorený, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Merlot 0,0 % – Nealkoholické Červené Víno 735 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

    Ružové víno · Gros Manseng & Merlot · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Rosé nealkoholické víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

    Červené víno · Pinot Noir · Languedoc (Limoux), Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Pinot Noir nealkoholické červené víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

    Tiché víno · Cabernet Sauvignon & Cabernet Franc · Bordeaux, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Rouge nealkoholické červené víno – 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Hodvábna textúra a žiarivá kyselinka — rafinované tiché biele víno, 0,0 % alkoholu.

    €21,90 Jednotková cena €29,20/l

Objavte nealkoholické víno vybrané k večeri, ako darček aj na každodenné chvíle. V tejto kolekcii nájdete nealko červené, biele a ružové vína so sviežosťou, štruktúrou a skutočným zážitkom z vína — bez alkoholu.

Každá fľaša je vybraná podľa chuti, vyváženosti a párovania s jedlom: od elegantných nealkoholických bielych vín až po hlbšie červené vína a ľahké rosé štýly.

💡 Vedeli ste, že…
Väčšina nealkoholických vín vzniká najprv ako klasické víno — alkohol sa následne šetrne odstraňuje pomocou vákuovej destilácie, aby sa zachovala autentická chuť.