Moderato Chardonnay alcohol-free white wine served by the pool with a glass, relaxed summer setting.

Nealkoholické Biele Víno

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 7
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

    Svieže a elegantné talianske biele víno z Traminer — 0,0 % alkoholu, vycibrený charakter, bez kompromisov.

    €11,90 Jednotková cena €15,87/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Colibrì White Nealkoholické Víno 0,0 % – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €15,80 Jednotková cena €21,07/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Colombard nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

    Tiché víno · Sauvignon Blanc & Colombard · Gaskoňsko, Francúzsko · 0,0 % obj. · 750 ml

    €12,50 Jednotková cena €16,67/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Originale Le Blanc nealkoholické biele víno – 750 ml

  • Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

    Biele víno · Chardonnay · Gaskoňsko, Francúzsko · <0,5 % obj. · 750 ml

    €17,80 Jednotková cena €23,73/l
    Zobraziť informácie o obchode

    Moderato La Cuvée Révolutionnaire Chardonnay nealkoholické biele víno – 750 ml

  • LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay z ekologického poľnohospodárstva — 0,0 % alkoholu, prirodzene vytvorené, bez kompromisov.

    €8,50 Jednotková cena €11,56/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Organic Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 735 ml

  • LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Svieže a elegantné španielske Chardonnay — 0,0 % alkoholu, rafinovaný charakter, bez kompromisov.

    €7,90 Jednotková cena €10,53/l
    Zobraziť informácie o obchode

    LUSSORY Premium Chardonnay 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

  • PRIMA PAVÉ Bianca D’Or 0,0 % – Nealkoholické Biele Víno 750 ml

    Hodvábna textúra a žiarivá kyselinka — rafinované tiché biele víno, 0,0 % alkoholu.

    €21,90 Jednotková cena €29,20/l

Objavte nealkoholické biele víno a nealko biele víno vybrané k večeri, rybám, šalátom aj ľahším jedlám. Táto kolekcia spája tiché biele vína bez alkoholu so sviežosťou, vyváženosťou a skutočným zážitkom z vína — bez alkoholu.

Od sviežich a ľahkých štýlov až po aromatickejšie biele vína je každá fľaša vybraná podľa chuti, štruktúry a párovania s jedlom. Premyslená voľba na každodenné jedlá, darčeky aj chvíle, keď chcete biele víno v nealko štýle.

💡 Zaujímavosť: Moderné metódy dealkoholizácie, ako je reverzná osmóza, dokážu zachovať aj jemné arómy — dokonca aj pri vychladených bielych vínach.