Sober Table bartender mixing a cocktail with Niets Co alcohol-free spirits including Botaniets and Havaniets.

Nealkoholické Aperitívy & Bitterové Nápoje

Prejsť na zoznam výsledkov
Aktívne filtre:
Položky: 4
Zoradiť Odporúčané
Stĺpcová mriežka
Stĺpcová mriežka

Filtrovať

Aktívne filtre:
Zoradiť Odporúčané
  • NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Botanický aperitív · citrusy & horkosť · Taliansko · 0,0 % obj. · 700 ml

    €24,90 Jednotková cena €35,57/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Aperiniets Original nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

    Alternatíva tmavého destilátu · vanilka & korenie · Belgicko · 0,0 % obj. · 500 ml

    €35,90 Jednotková cena €71,80/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NIETS Havaniets Original nealkoholická alternatíva rumu 0,0 % – 500 ml

  • NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €32,90 Jednotková cena €47,00/l
    Zobraziť informácie o obchode

    NONA Spritz nealkoholický aperitív 0,0 % – 700 ml

  • NONA Spritz – Nealkoholický Aperitív 200 ml

    Jasné citrusové tóny, uhladená horkosť a bylinná hĺbka — moderný spritz s obsahom alkoholu 0,0 %.

    €14,50 Jednotková cena €72,50/l

Objevte nealko aperitivy vybrané pro spritz chvíle, jednoduché servírování a drinky před večeří. Tato kolekce spojuje hořkosladké, botanické a aperitivní alternativy s aromatickou hloubkou, vyvážeností a dospělým chuťovým zážitkem — bez alkoholu.

Podávejte s tonikem, sodou, citrusy nebo nealkoholickým šumivým vínem, případně použijte jako základ pro jednoduché aperitivní koktejly. Každá láhev je vybraná podle chuti, univerzálnosti a příležitosti: od svěžích citrusových stylů až po hořkosladší aperitivní profily.

💡 Vedeli ste, že? Slovo „aperitív“ pochádza z latinského aperire, čo znamená „otvoriť“ — tradične sa podáva pred jedlom na povzbudenie chuti do jedla.